تاریخ: ۲۲:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
کشف ۳۱ کیلوگرم حشیش در قم

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ غلام عباس بلفکه در گفت وگویی اضافه کرد: در دنبال کنندهی اطلاعاتی اداره عملیات مخصوص پلیس مقابله با مواد مخدر استان بر روی عناصر کلیدی تامین و توزیع مواد مخدر مشخص شد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر می […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ غلام عباس بلفکه در گفت وگویی اضافه کرد: در دنبال کنندهی اطلاعاتی اداره عملیات مخصوص پلیس مقابله با مواد مخدر استان بر روی عناصر کلیدی تامین و توزیع مواد مخدر مشخص شد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر می خواهد با یک دستگاه کامیونت مقادیری مواد مخدر را از استان های جنوبی کشور به یکی از استان های مرکزی کشور جابه جا کند.
وی با اظهار این که بعد از اکتساب اطلاع مبحث در فرمان کار پلیس مقابله با مواد مخدر استان جای گرفت، اضافه کرد: در ادامه درکنار سازگاری قضایی ۲ اکیپ عملیاتی از پلیس مقابله با مواد مخدر به محورهای مواصلاتی استان اعزام گردید و اقدام به کنترل خودروهای گذری کردند.

بلفکه گفت: در ادامه طی بازرسی از ماشین قدر ۳۱ کیلوگرم حشیش کشف گردید و متهمان نیز بهمراه پرونده متشکل برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان گردیدند.

این مطلبو از دست ندید!  مردم مومن اندیمشک و دزفول اجازه ندهند دشمن از آب گل‌آلود ماهی بگیرد

* سارق به ۳۰ فقره دزدیدن در شهر قم اعتراف کرد
* سارق به ۳۰ فقره دزدیدن در شهر قم اعتراف کردرئیس پلیس آگاهی شهر قم گفت: یک سارق داخل ماشین بعد از دستگیری به ۳۰ فقره دزدیدن در این استان اعتراف کرد.
سرهنگ احمد کرمی در گفت و گویا اضافه کرد: در پی واقع شدن چندین فقره دزدیدن داخل ماشین در شهر قم مبحث در فرمان ماموران انتظامی استان جای گرفت.

* نائب قهرمانی تیم کاراته فرماندهی انتظامی استان شهر قم در پیکارهای سراسری کاراته ناجا
* نائب قهرمانی تیم کاراته فرماندهی انتظامی استان شهر قم در پیکارهای سراسری کاراته ناجامعاون تربیت و تعلیم فرماندهی انتظامی شهر قم گفت: تیم کاراته فرماندهی انتظامی این استان در پیکارهای سراسری کاراته ناجا نائب قهرمان گردید.

/۲۰۸۵/ ۶۱۳۳/ تنظیم کننده: سمیه حیدری ** انتشار- جعفرمسلمی