تاریخ: ۱۴:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
کشف ۲۷ راس گاو قاچاق در سراوان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از شستون سرهنگ نصرالله شیبک از کشف ۲۷ راس گاو قاچاق در شهرستان سراوان اطلاع داد و عنوان کرد: مأموران انتظامی سراوان در موقع گشت خانمی های هدفمند در کانون های فرعی این شهرستان یک دستگاه کامیون مشکوک را جهت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از شستون سرهنگ نصرالله شیبک از کشف ۲۷ راس گاو قاچاق در شهرستان سراوان اطلاع داد و عنوان کرد: مأموران انتظامی سراوان در موقع گشت خانمی های هدفمند در کانون های فرعی این شهرستان یک دستگاه کامیون مشکوک را جهت بازرسی متوقف کردند.

وی در ادامه اضافه کرد: در بازرسی از این ماشین ۲۷ رأس گاو قاچاق که بدون هرگونه مجوز اداره دامپزشکی یا پلاک بهداشتی بودند را کشف کردیم.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سراوان با اشاره به اینکه کارشناسان اقتصادی اعتبار این محموله را ۱۳۵ میلیون تومان تخمین کردند، بیان داشت: راننده این ماشین، احشام را به صورت غیرقانونی از نوار مرزی بارگیری کرده و قصد جابه جایی به داخل کشور داشته هست.

وی در انتهاء از شهروندان سراوانی خواست که هرگونه خبر ها و اطلاعات مرتبط به قاچاق را با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند. 

این مطلبو از دست ندید!  زبان قصه، زبانی هست برگرفته از فطرت آدم ها و دوست داشتن قصه ها