تاریخ: ۱۷:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
کشف ۱۲۰ تن برنج قاچاق در اندیمشک

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان : سرهنگ محمد عزیزی در این خصوص گفت: در ادامه روند مبارزه با کالای قاچاق، ماموران ایست و بازرسی ‘پل زال’ شهرستان اندیمشک با کنترل خودروهای عبوری دو محموله برنج ۶۰ و ۴۰ تنی برنج قاچاق را […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان : سرهنگ محمد عزیزی در این خصوص گفت: در ادامه روند مبارزه با کالای قاچاق، ماموران ایست و بازرسی ‘پل زال’ شهرستان اندیمشک با کنترل خودروهای عبوری دو محموله برنج ۶۰ و ۴۰ تنی برنج قاچاق را متوقف کردند.

وی در ادامه افزود: همچنین ماموران نیروی انتظامی در بخش الوار اندیمشک در بازرسی از یک تریلر محموله  ۲۰ تنی برنج قاچاق فاقد هرگونه مجوز قانونی و گمرکی کشف کردند و در این زمینه یک نفر قاچاقچی متخلف دستگیر شده است.

فرمانده انتظامی اندیمشک تصریح کرد: این محموله برنج بدون داشتن مجوز گمرکی و به صورت قاچاق قصد عبور از اندیمشک داشتند که توسط ماموران نیروی انظامی شهرستان اندیمشک دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شدند.

گسترش قاچاق کالا اثرات سوء و منفی بر تولید داخلی داشته و امنیت اقتصادی را در جامعه برهم می زند، که در این راستا پلیس خوزستان با متخلفان امر به صورت قاطع و قانونی برخورد می کند.

این مطلبو از دست ندید!  انگشتر عقیق اشتغال در دست هنرمندان خراسان جنوبی

عزیزی گفت:محور پل زال با تلاش پلیس و دستگاههای امنیتی برای قاچاقچیان ناامن شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک با تاکید بر ضرورت همکاری هرچه بیشتر مردم با نیروی انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق، گفت: نیروی انتظامی تمام تلاش خود را برای مبارزه با این پدیده شوم انجام می‌دهد.