گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسین حسین زاده رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر اظهار داشت: ساعت ۴ عصر هفدهم شهریورماه ماموران انتظامی کلانتری ۱۵۸ کیانشهر، هنگام گشت زنی در اتوبان بعثت متوجه بارگیری خودرو وانت از یک دستگاه خودرو اتوبوس شدند که به طرز مشکوکی در حال […]

کشف کتانی‌های قاچاق در اتوبان بعثتبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسین حسین زاده رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر اظهار داشت: ساعت ۴ عصر هفدهم شهریورماه ماموران انتظامی کلانتری ۱۵۸ کیانشهر، هنگام گشت زنی در اتوبان بعثت متوجه بارگیری خودرو وانت از یک دستگاه خودرو اتوبوس شدند که به طرز مشکوکی در حال انتقال مقادیر فراوانی محموله‌های بسته بندی شده، از اتوبوس به یک دستگاه خودرو وانت بودند که ماموران پس از مشاهده خودروها، آنان را تحت مراقبت قرار دادند.

او با بیان اینکه ماموران برای بررسی موضوع به خودرو‌ها نزدیک شدند، گفت: راننده  اتوبوس به محض مشاهده ماموران کلانتری از محل متواری، اما راننده خودرو وانت دستگیر و تحت بازجویی اولیه قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: متهم که پاسخ درستی به سوالات پلیس، نمی‌داد؛ محموله آن‌ها مورد بازرسی قرار گرفت و مشخص شد محموله شامل کتانی و پوشاک دست دوم است که فاقد مجوز‌های گمرکی است.

این مطلبو از دست ندید!  لاریجانی به قرقیزستان سفر می‌کند

بیشتر بخوانید: پدر و پسر قاچاقچی با ۲۰ کیلوگرم حشیش به دام افتادند

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی انجام شده ماموران موفق شدند ۲۰۰ جفت کتانی و ۱۵۰ کیلوگرم البسه دست دوم بدون مجوز‌های گمرکی کشف و در نهایت متهم به قاچاق کالا و خرید آن‌ها بدون مجوز‌های گمرکی در شهری‌های جنوبی اعتراف کرد.

او با اشاره به اینکه کارشناسان ارزشی ریال کالا‌های کشف شده را ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، بیان کرد: در این خصوص یک متهم دستگیر و دستگیری متهم متواری نیز در دستور کار قرار دارد.