تاریخ: ۲۲:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

ارتش سوریه مقادیری نبرد افزار آمریکایی و اروپایی در مخفیگاه های تروریست های داعش کشف کرد. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از العالم؛ ارتش سوریه مقادیری نبرد افزار آمریکایی و اروپایی در مخفیگاه های تروریست های داعش در منطقه های العشاره، صبیخان و الصالحیه در حومه دیر الزور کشف کرد. وی گفت: گروه […]

ارتش سوریه مقادیری نبرد افزار آمریکایی و اروپایی در مخفیگاه های تروریست های داعش کشف کرد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از العالم؛ ارتش سوریه مقادیری نبرد افزار آمریکایی و اروپایی در مخفیگاه های تروریست های داعش در منطقه های العشاره، صبیخان و الصالحیه در حومه دیر الزور کشف کرد.

وی گفت: گروه های مسلح اظهار کردند که آتشبار ارتش سوریه در شمال شرق مزرعه “بیت جن” در جنوب غرب دمشق به هلاکت ۸ تروریست و مجروح شدن شماری از “هیات تحریر الشام” و دیگر گروه های مسلح تروریست در منطقه “تل بردعیا” وی گفت: گروه های مسلح اظهار کردند که آتشبار ارتش سوریه در شمال شرق مزرعه “بیت جن” در جنوب غرب دمشق به هلاکت ۸ تروریست و مجروح شدن شماری از “هیات تحریر الشام” و دیگر گروه های مسلح تروریست در منطقه “تل بردعیا” انجامید.

ارتش سوریه به عملیاتش در جنوب غرب دمشق ادامه داده و بلندای “البردعیه” در شمال شرق مزرعه “بیت جن” را بعد از درگیری گردیدید با “جبهه النصره”

این مطلبو از دست ندید!  چهره ناخوشایند آشغال ها در طبیعت توسکستان + فیلم