تاریخ: ۱۷:۳۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
کشف محموله ۱۱۴ میلیون تومانی برنج قاچاق در نهاوند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا سرهنگ منصور ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار گرو، گفت: مأموران انتظامی شهرستان نهاوند موفق شدند در حین گشت زنی کامیونی را که حاوی ۲۴ تن برنج خارجی قاچاق بود متوقف کنند. وی اظهار داشت: پس از بررسی این خودرو توسط مأموران، مشخص شد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا سرهنگ منصور ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار گرو، گفت: مأموران انتظامی شهرستان نهاوند موفق شدند در حین گشت زنی کامیونی را که حاوی ۲۴ تن برنج خارجی قاچاق بود متوقف کنند.

وی اظهار داشت: پس از بررسی این خودرو توسط مأموران، مشخص شد که محمولهٔ برنج قاچاق بدون هیچ‌گونه مدارک گمرکی در این کامیون قرار دارد.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: ارزش تقریبی این محموله ۱۱۴ میلیون تومان است و کامیون حاوی این محموله نیز توقیف شد.

وی عنوان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و برای انجام مراحل دیگر پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

ملکی گفت: مأموران انتظامی نهاوند با هوشیاری و دقت کامل، عرصه را برای متخلفان و قاچاقچیان ناامن کرده‌اند و مردم نیز می‌توانند هرگونه مورد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

فرمانده نیروی انتظامی نهاوند افزود: در ماه گذشته نیز با هوشیاری عوامل انتظامی محموله ۱۵ تنی برنج قاچاق که قصد تخلیه بار دریکی از انبارهای نهاوند را داشت توقیف شد.

این مطلبو از دست ندید!  ضرورت انجام آمایش زیست محیطی برای استقرار کلبه های شناور در تالاب انزلی

وی بیان داشت: پس از توقیف این محموله  ماموران با هماهنگی دستگاه قضایی محل این انبار را بازرسی کردند که در این بازرسی‌ها نیز ۷ تن و ۲۰۰ کیلوگرم برنج قاچاق کشف شد و جمع محموله را به ۲۲ تن رساند که ارزشی حدود ۱۱۰ میلیون تومان داشت.