تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
کشف افزون بر ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در رشت و صومعه سرا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از عصر پنجشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، ریاست پلیس مقابله با مواد مخدر استان عنوان کرد: ماموران در پی ارزیابی گزارش های از جانب مردم، از فعالیت یک قاچاقچی در راستای تامین و توزیع مواد مخدر باخبر شده و ماشینی این قاچاقچی را در حوزه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از عصر پنجشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، ریاست پلیس مقابله با مواد مخدر استان عنوان کرد: ماموران در پی ارزیابی گزارش های از جانب مردم، از فعالیت یک قاچاقچی در راستای تامین و توزیع مواد مخدر باخبر شده و ماشینی این قاچاقچی را در حوزه شهری صومعه سرا متوقف نمودند.
احدالله احدی بیان داشت: در بازرسی از این ماشین ، ۳۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط و این قاچاقچی ۳۱ ساله بهمراه همدستان ۳۰ و ۳۱ ساله اش، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارائه گردیدند.

بر اساس گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی رشت نیز از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف اکثر از یک کیلوگرم تریاک در این شهرستان اطلاع داد.

وی بیان داشت: در بازرسی از این ماشین ، ۴۱۵ داغ مواد مخدر از نوع تریاک و ۶۱۴ داغ سوخته تریاک کشف و ضبط و متهم ۲۶ ساله جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارائه گردید.
۷۲۹۴/۲۰۰۷

این مطلبو از دست ندید!  چند توصیه ساده محیط زیستی برای مهربانی با طبیعت/به نام تفریح به طبیعت ضربه نزنیم