کرونا به 13 هزار شغل در اردبیل آسیب زد

0
اشتراک

کرونا به 13 هزار شغل در اردبیل آسیب زد

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از  اردبیل، به نقل از روابط عمومی اداره تعاون استان، قاسم رحیمی اظهار داشت: بیمه تامین اجتماعی 50 درصد جمعیت استان را زیر پوشش دارد که شامل بیمه شدگان اجباری و اختیاری، افراد تحت پوشش و مستمری بگیران است.

وی افزود: جمعیت کارگری بیمه شده این استان شامل 110 هزار نفر است که 40 درصد در بخش خدمات، 32 درصد در بخش کشاورزی و 28 درصد در بخش صنعت اشتغال دارند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: رسیدگی به مشکلات کارگران در ماه‌های آینده عملی می‌شودبحران بیکاری در میان صدها هزار کارگر خارجی در عربستانروز کارگر تعطیل رسمی است/ لزوم اجرای ماده 63 قانون کار

رحیمی بیان کرد: اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان در مدت شیوع کرونا 4 اقدام حمایتی داشته که پرداخت 115 میلیارد تومان تسهیلات و پوشش نزدیک به 10 هزار نفر با عنوان بیمه بیکاری کرونا و 2 هزار نفر با عنوان بیمه کاری از جمله این موارد است. همچنین در این مدت تسهیلات ارزان قیمت یک میلیون تومانی طی دو مرحله به حساب سرپرستان خانوارهای واجد شرایط واریز شده و یارانه کمک معیشتی به صورت ماهانه به مبلغ 200 تا 600 هزار تومان به حساب خانوارهایی که درآمد ثابت نداشته و تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند واریز می‌شود.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.