تاریخ: ۱۵:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
کره شمالی: ترامپ یک «سگ هار» است

باشگاه خبرنگاران: در ادامه تشدید تنش‌ها میان واشنگتن و پیونگ یانگ، خبرگزاری رسمی کشور کره شمالی گفت: ایالات متحده کشتی‌های نبردی خود را در آبهای شبه جزیره کره جمع آوری کرده و نیروهای کره جنوبی را در بزرگترین مانور دریایی با خود همراه کرده هست و این اموری تحریک آمیز نشان دهنده کوشش ایالات متحده […]

باشگاه خبرنگاران: در ادامه تشدید تنش‌ها میان واشنگتن و پیونگ یانگ، خبرگزاری رسمی کشور کره شمالی گفت: ایالات متحده کشتی‌های نبردی خود را در آبهای شبه جزیره کره جمع آوری کرده و نیروهای کره جنوبی را در بزرگترین مانور دریایی با خود همراه کرده هست و این اموری تحریک آمیز نشان دهنده کوشش ایالات متحده برای سرنگون کرده دولت کشور کره شمالی حتی از خط قرمز هم گذر کرده هست.

این خبرگزاری در ادامه با اشاره به فحش های ترامپ به رهبر کشور کره شمالی گفت: فحش به کیم جونگ اون، رهبر کشور کره شمالی در واقعیت فحش به ارتش و مردم این کشور هست.

این خبرگزاری با اشاره به گزارش راهنمای سفر من به نقل از روزنامه «رودونگ سینمون» کشور کره شمالی در ادامه درج کرد: ترامپ به خود جرأت داده هست به کیم جونگ اون فحش کند. او جنایتکاری هست که به ابزار مردم و ارتش کشور کره شمالی به اعدام محکوم شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت پاییزی چشم نواز روستای گردشگری بند ارومیه+فیلم

این روزنامه درج کرد: بدترین گناهی که ما توان نداریم ببخشیم و از سوی ترامپ سر زد، فحش به شرافت رهبر کشور کره شمالی بود.

تنشها میان ایالات متحده و کشور کره شمالی در پی تست های هسته ای و موشکی پیونگ یانگ، لفاظی ها و تهدید های دونالد ترامپ و اموری تحریک آمیز واشنگتن نزدیک شبه جزیره کره در ماه های موخر به اوج خود رسید. وی حتی در جدید ترین توییت خود رهبر کشور کره شمالی را «کوتوله و چاق» شرح کرده هست.

در ادامه اموری تحریک آمیز ایالات متحده، ناوهای نبردی کره جنوبی و سه ناو هواپیمابر آمریکایی مقارن با سفر آسیایی دونالد ترامپ، در شبه جزیره کره به مانور دریایی پرداختند. کشور کره شمالی پیش از این هم هشدار داد که با ادامه اموری تحریک آمیز واشنگتن، نبرد هسته ای هر وقت محتمل هست شروع گردد.