تاریخ: ۱:۱۷ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

امیر حسین اسفندیاری، مدیر برگزاری مسابقات در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات تنیس رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان با حضور تنیسور‌هایی از سراسر کشور در دو بخش دختران و پسران چهار تا ۱۰ آبان ۹۸ به میزبانی هیئت تنیس استان کرمان در باشگاه تنیس هتل پارس برگزار می‌شود. او […]

امیر حسین اسفندیاری، مدیر برگزاری مسابقات در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، گفت: مسابقات تنیس رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان با حضور تنیسور‌هایی از سراسر کشور در دو بخش دختران و پسران چهار تا ۱۰ آبان ۹۸ به میزبانی هیئت تنیس استان کرمان در باشگاه تنیس هتل پارس برگزار می‌شود.

او رده سنی نوجوانان (زیر ۱۲ سال) را شامل متولدان ۴ آبان ۸۹ تا ۱۱ دی ۸۵ دانست و افزود: رده سنی نونهالان متولدان ۴ آبان ماه ۹۲ تا ۱۱ دی ۸۹ (رده سنی زیر ۸ سال) و متولدان ۴ آبان ۹۰ تا ۱۱ دی ۸۷ (رده سنی زیر ۱۰ سال) را در بر می‌گیرد.

اسفندریاری تصریح کرد: مسابقات در بخش انفرادی به صورت دو ست از سه ست خواهد بود و در هر ست سیستم تای برک اجرا می‌شود.

او آخرین مهلت ثبت نام به صورت آنلاین را روز یکشنبه ۲۸ مهر جاری عنوان کرد و بیان داشت: بازیکنانی که موفق به ثبت نام آنلاین در سایت سازمان لیگ نشدند، می‌تواند روز جمعه ۳ آبان ماه ۹۸ در محل مسابقات به صورت حضوری ثبت نام کنند.

این مطلبو از دست ندید!  اپلیکیشنی که شیوع آنفلونزا را هشدار می‌دهد

مدیر برگزاری مسابقات با اعلام اینکه مراسم قرعه کشی بر اساس رنکینگ اعلامی در سایت فدراسیون تنیس است، زمان قرعه کشی رقابت‌های نوجوانان را از ساعت ۱۸ روز جمعه ۳ آبان ۹۸ در محل مسابقات عنوان کرد و گفت: مراسم قرعه کشی رقابت‌های نونهالان نیز ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۵ آبان ۹۸ است.

اسفندیاری افزود: رقابت‌های نوجوانان از روز شنبه ۴ آبان ۹۸ و رقابت‌های نونهالان از روز دوشنبه ۶ آبان ۹۸ آغاز می‌شود.