تاریخ: ۱۸:۲۹ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کردستان| بیمارستان قروه تا پایان امسال به اتاق عمل مجهز می‌شود

– اخبار استانها – مهدی علی مسیمر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قروه، از افتتاح مرکز اتاق عمل بیمارستان قروه تا پایان امسال خبر داد و اظهار داشت: احداث اتاق عمل در بیمارستان این شهرستان یکی از طرح‌های بهداشتی و درمانی مجمع خیرین سلامت استان بوده که با مشارکت مالی خیرین در حال ساخت […]

– اخبار استانها –

مهدی علی مسیمر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قروه، از افتتاح مرکز اتاق عمل بیمارستان قروه تا پایان امسال خبر داد و اظهار داشت: احداث اتاق عمل در بیمارستان این شهرستان یکی از طرح‌های بهداشتی و درمانی مجمع خیرین سلامت استان بوده که با مشارکت مالی خیرین در حال ساخت است.

وی با بیان اینکه ساخت اتاق عمل در بیمارستان شهرستان قروه با پیشرفت ۶۰ درصدی روبه‌رو است، افزود: از ابتدای کلنگ‌زنی ۶۵۰ میلیون تومان برای ساخت این مرکز هزینه شده که جهت تکمیل و بهره‌برداری از آن نیازمند کمک خیرین هستیم.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کردستان گفت: در صورت اتمام این پروژه تا پایان امسال، بسیاری از مشکلات مربوط به بهداشت و درمان مردم این شهرستان برطرف می‌شود.

وی به پیشرفت ۴۵ درصدی مرکز جامع خدمات سلامت قروه در شهرستان دزج اشاره کرد و گفت: این مرکز که احداث آن از سال گذشته آغاز شده در زمینی با مساحت دو هزار و ۸۵۳ متر مربع در حال ساخت است.

اتاق عمل‌های یازده‌گانه بیمارستان رضوی مشهد افتتاح می‌شودپیوند حلزون شنوایی در بیمارستان امام خمینی(ره) راه‌اندازی شدبیمارستان منطقه‌ای ناجا در کرمانشاه افتتاح شد

مسیمر ادامه داد: این پروژه بااعتباری بالغ‌ بر یک میلیارد تومان و زمین آن توسط یک خیر اهداء شده در حال ساخت است که در حال حاضر باتوجه به نوسانات قیمت مصالح و‌ تجهیزات در بازار، نیازمند ۲ میلیارد تومان کمک مالی از سوی خیرین است.

این مطلبو از دست ندید!  زالو درمانی در منازل مسکونی خلاف قانون است +لیست خدمات پزشکی مجاز در منزل

وی با اشاره به اینکه این مرکز شامل سه قسمت مرکز جامع سلامت، پانسیون اسکان پزشک و کارکنان بهداشتی درمانی و قسمت سرایداری است، گفت: تمام خدمات بهداشتی و درمانی از جمله اتاق پزشک، دندان پزشک، اتاق مامایی، تزریقات، داروخانه، واکسیناسیون، بهداشت محیط، مراقبت‌های مادران و کودکان در این مرکز ارائه می‌شود.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت کردستان با بیان اینکه در آینده نزدیک شاهد افتتاح پایگاه بهداشتی کوپیچ بانه خواهیم بود، خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون، ۷ میلیارد تومان در قالب دو پروژه از سوی خیرین به مجمع خیرین سلامت استان کمک شده که ۲ میلیارد تومان آن اجرایی و ۵ میلیارد تومان آن نیز به این مجمع تهعد شده است.

مسیمر عنوان کرد: همچنان جهت تأمین نیازهای مردم در بخش بهداشت و درمان نیازمند کمک افراد خیر حتی به‌صورت کمک‌های خرد هستیم.