گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

ورزش سه: زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان بعد از دیدار با استقلال خوزستان که با برابری یک بر یک همراه بود، در جلسه خبری حضور یافت و گفت وگو هایی انجام داد که ماحصل آن را درادامه مطالعه می کنید:مدام می گویم فوتبال ۹۰ دقیقه است! امیدوارم خطا های کسی ما به انتهاء برسدما ضروری هست […]

ورزش سه: زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان بعد از دیدار با استقلال خوزستان که با برابری یک بر یک همراه بود، در جلسه خبری حضور یافت و گفت وگو هایی انجام داد که ماحصل آن را درادامه مطالعه می کنید:
مدام می گویم فوتبال ۹۰ دقیقه است!

امیدوارم خطا های کسی ما به انتهاء برسد
ما ضروری هست گل های زیادتری می زدیم تا با آرامش ادامه دهیم ولی بازیکنانمان در نیمه نخست نتوانستند از موقعیت ها استفاده کند. ما نباید می گذاشتیم رقیب سراغ ما بیاید، رقیبی که به هیچ وجه شانه به شانه سپاهان نبود، از نظر بازی و کوشش بازیکنانم رضایت دارم، ولی از نظر دستاورد رضایت ندارم و امید دارم خطا های کسی ما به انتهاء برسد.
برخی بازیکنان تاکنون هماهنگ نیستند
در ارتباط با بازیکنان در سابق هم گفتم که در طی فصل نقل و انتقالات وادار بودیم که عده ای بازیکن تازه بیاوریم.
مجبوریم بعضی بازیکنان را کنار بگذاریم
ما مجبوریم که در نیم فصل بازیکنانی که قادر نبوده اند خود را با شرایط وقف دهند را دگرگونی دهیم.
آیا کناره گیری می دهید؟
مواضع من این هست که در نیم فصل دوم با کمی اصلاح می توانیم دستاورد های ضروری را به دست آوریم. در دیدار با استقلال ضروری هست به دنبال برتری باشیم و پس از ان تحلیل کنیم و مشکلات را برای نیم فصل برطرف کنیم.
نمی دانم به چه سبب سیاوش یزدانی افت کرد
آ این صحیح هست که تمرکز بازیکنان در دقیقه های انتهاءی افت می کند و من به بازیکنان تاکید کرده بودم که تا آخرین لحظه جریان خودتان را دارا باشید.