تاریخ: ۱۷:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
کاهش محبوبیت ترامپ در توییتر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، با ۱۰۰ روزه شدن دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ، به نظر می رسد وی که علاقه زیادی به توییتر و ارسال توییت دارد، بسیاری از طرفداران خود را در این شبکه اجتماعی از دست داده است.   تجزیه و تحلیل توییت های ترامپ نشان داد توجه به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

با ۱۰۰ روزه شدن دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ، به نظر می رسد وی که علاقه زیادی به توییتر و ارسال توییت دارد، بسیاری از طرفداران خود را در این شبکه اجتماعی از دست داده است.

 

تجزیه و تحلیل توییت های ترامپ نشان داد توجه به پیام های توییتری دونالد ترامپ در ۵۰ روز دوم ریاست جمهوری وی در مقایسه با ۵۰ روز نخست آن با کاهش چشمگیری مواجه بوده است.

 

در ۵۰ روز نخست حضور ترامپ در کاخ سفید، بیش از ۳۲ درصد توییت های ترامپ به طور میانگین حدود ۶۰ هزار بار ریتوییت شده و یا نظرات کاربران را به همراه داشته اند. این درحالیست که در ۵۰ روز دوم ریاست جمهوری وی چنین واکنشی از جانب کاربران دیده نشده است.

 

بررسی هایی که روی توییت های ترامپ انجام شد نشان داد این کاهش توجه کاربران به توییت های رئیس جمهور آمریکا شاید بخاطر تغییراتی است که وی در نحوه بیان جملات خود ایجاد کرده است.

 

دونالد ترامپ در توییت های اخیر خود از علامت تعجب و واژه های با حروف بزرگ بسیار کمتر از گذشته استفاده می کند و کمتر در خصوص مسائل جنجال برانگیز اظهار نظر می کند.

 

دونالد ترامپ پیش از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از هر ۱۰ کلمه ای که در حساب توییتر خود به کار می برد، یکی از آنها با حروف بزرگ بود. پس از مراسم تحلیف، استفاده وی از حروف بزرگ به ۶٫۸ درصد کاهش یافت.

 

حساب توییتر دونالد ترامپ ۲۷ میلیون دنبال کننده دارد که این رقم در مقایسه با دنبال کنندگان ۸۷ میلیونی باراک اوباما ناچیز است.