گروه: شغل
تاریخ: ۱۵:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
کارگران نمونه واحدهای تولیدی و صنعتی در صومعه سرا تجلیل شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، از کارگران نمونه واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در شهرستان صومعه سرا طی مراسمی که پیش از ظهر یکشنبه و به مناسبت روز جهانی کارگر برگزار شد، تجلیل و تقدیر به عمل آمد. در این مراسم فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی، مدیران واحدهای […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، از کارگران نمونه واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در شهرستان صومعه سرا طی مراسمی که پیش از ظهر یکشنبه و به مناسبت روز جهانی کارگر برگزار شد، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی، مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی، کارآفرینان و کارگران و جمعی از فعالان عرصه تولیدی و اشتغال حضور داشتند.

فرماندار صومعه سرا در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و ولادت باسعادت امام حسین(ع)، گفت: توسعه در هر جامعه ای در گرو تلاش اقشار مختلف به ویژه کارگران در عرصه تولید و اشتغال است.

علی فتح اللهی با بیان اینکه توسعه بدون تلاش و برنامه امکان پذیر نیست، افزود: ایران به رغم همه مشکلات، فشارها، جنگ تحمیلی و تحریم ها به واسطه تلاش قشر زحمتکش کارگر و سایر اقشار است که توانسته مسیر توسعه را طی کند.

وی به شعار سال با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» اشاره کرد و گفت: باید برای تحقق این شعار، اقتصادی برمبنای تولید و اشتغال برنامه ریزی و عملی شود که بر توان داخلی نیروی انسانی خود متکی باشد.

فراهم کردن زیرساخت های توسعه مهم ترین وظیفه مسئولان

فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه یکی از وظایف مسئولان فراهم کردن زیرساخت های لازم برای فضای توسعه است، خاطرنشان کرد: باید هم از نظر قانونی و هم بروکراسی اداری شرایط را برای حضور سرمایه گذار، ایجاد اشتغال و افزایش تولید فراهم کنیم.

وی به برگزاری کارگروه های رفع موانع تولید در استان اشاره و تصریح کرد: در همین راستا از سال گذشته تاکنون ۵۰۰ میلیارد تومان به کارگاه های تولیدی که دارای مشکل بودند اختصاص یافته است.

فتح اللهی با بیان اینکه هیچ دولتی در هیچ کجای دنیا قادر به حل کامل مشکل بیکاری نیست، تأکید کرد: دولت تمام تلاش خود را برای کمرنگ کردن بیکاری که دغدغه اصلی همه مردم بوده انجام می دهد.

وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل شهرستان صومعه سرا در حوزه های مختلف، افزود: باید از این ظرفیت ها در راستای ایجاد اشتغال پایدار و دائمی و افزایش تولید استفاده شود.

برچسب ها: