گروه: ورزش
تاریخ: ۱۵:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
کارگران خراسان شمالی در رقابت‌های کشوری شطرنج نایب‌قهرمان شدند

براتعلی سعیدی در گفتگو با خبرنگار راهنمای سفر من بابیان اینکه برای نخستین بار رقابت‌های کشوری شطرنج کارگران، ویژه بانوان به میزبانی خراسان شمالی برگزار شد، گفت: مسابقه در هفت دور به روش سوئیسی برگزار و ۳۰ شطرنج‌باز از ۹ استان به مدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند. سعیدی تصریح کرد: در پایان […]

براتعلی سعیدی در گفتگو با خبرنگار راهنمای سفر من بابیان اینکه برای نخستین بار رقابت‌های کشوری شطرنج کارگران، ویژه بانوان به میزبانی خراسان شمالی برگزار شد، گفت: مسابقه در هفت دور به روش سوئیسی برگزار و ۳۰ شطرنج‌باز از ۹ استان به مدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

سعیدی تصریح کرد: در پایان این رقابت‌های دوروزه تیم خراسان شمالی در جایگاه دوم ایستاد و نایب‌قهرمان شد و اصفهان و فارس مقام‌های نخست و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی با اشاره به نتایج انفرادی این مسابقات گفت: از هفت بازی انجام‌شده، مرضیه لاچیانی با کسب ۶.۵ امتیاز و راضیه لاچینی با کسب ۵.۵ امتیاز به ترتیب اول و دوم و فرانک فکری با کسب ۵ امتیاز از هفت بازی انجام‌شده از هرمزگان سوم و ملیحه مجردی از خراسان شمالی با کسب ۵ امتیاز از ۵ بازی سوم مشترک شد.