تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
کارکنان بهزیستی خلخال از خدمات آتش‌نشانان تجلیل کردند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، به یاد شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکو و اظهار همدردی با آتش‌نشانان شهرستان خلخال در سوگ شهیدان وطن، مدیریت و کارکنان بهزیستی خلخال با حضور در مرکز آتش‌نشانی خلخال، یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان را گرامی داشتند. در این دیدار دل‌انگیز مسروری مدیریت بهزیستی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، به یاد شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکو و اظهار همدردی با آتش‌نشانان شهرستان خلخال در سوگ شهیدان وطن، مدیریت و کارکنان بهزیستی خلخال با حضور در مرکز آتش‌نشانی خلخال، یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان را گرامی داشتند.

در این دیدار دل‌انگیز مسروری مدیریت بهزیستی خلخال خدمات و تلاش‌های آتش‌نشانان در برخورد با حوادث و آتش‌سوزی‌ها را ستود و گفت: زحمات آتش‌نشانان با هیچ جمله و کلمه‌ای قابل تجلیل نیست و این زحمتکشان جامعه با در دست گرفتن جان خود به فکر نجات جان عزیزان ما هستند، وی ضمن اظهار همدری با بازماندگان حادثه پلاسکو یاد و خاطره شهدای پلاسکو را گرامی داشت.

مسروری گفت: برای نجات همنوع زمان و مکان برای آتش‌نشانان مطرح نیست و تنها هدف این قشر خدمت بی‌منت به خلق جامعه است.

مدیریت بهزیستی خلخال گفت: بی‌گمان رحمت و توجه الهی شامل حال آتش‌نشانان قهرمان کشورمان در پلاسکو است و این قهرمانان از اذهان عمومی جامعه فراموش نمی‌شوند.

این مطلبو از دست ندید!  سیستان و بلوچستان، سرزمین جانِ جانان

وی از حضور آتش‌نشانان در خصوص آموزش مهار آتش در مهدهای کودک و پیش دبستانی شهرستان توسط آتش‌نشانان تقدیر و استقبال کرد.

در این مراسم از سوی اداره بهزیستی شهرستان خلخال با تقدیم لوح سپاس و شاخه گل از زحمات آتش‌نشانان شهرستان خلخال تجلیل شد.