تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
کارکنان بهزیستی خلخال از خدمات آتش‌نشانان تجلیل کردند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، به یاد شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکو و اظهار همدردی با آتش‌نشانان شهرستان خلخال در سوگ شهیدان وطن، مدیریت و کارکنان بهزیستی خلخال با حضور در مرکز آتش‌نشانی خلخال، یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان را گرامی داشتند. در این دیدار دل‌انگیز مسروری مدیریت بهزیستی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، به یاد شهدای آتش‌نشان ساختمان پلاسکو و اظهار همدردی با آتش‌نشانان شهرستان خلخال در سوگ شهیدان وطن، مدیریت و کارکنان بهزیستی خلخال با حضور در مرکز آتش‌نشانی خلخال، یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان را گرامی داشتند.

در این دیدار دل‌انگیز مسروری مدیریت بهزیستی خلخال خدمات و تلاش‌های آتش‌نشانان در برخورد با حوادث و آتش‌سوزی‌ها را ستود و گفت: زحمات آتش‌نشانان با هیچ جمله و کلمه‌ای قابل تجلیل نیست و این زحمتکشان جامعه با در دست گرفتن جان خود به فکر نجات جان عزیزان ما هستند، وی ضمن اظهار همدری با بازماندگان حادثه پلاسکو یاد و خاطره شهدای پلاسکو را گرامی داشت.

مسروری گفت: برای نجات همنوع زمان و مکان برای آتش‌نشانان مطرح نیست و تنها هدف این قشر خدمت بی‌منت به خلق جامعه است.

مدیریت بهزیستی خلخال گفت: بی‌گمان رحمت و توجه الهی شامل حال آتش‌نشانان قهرمان کشورمان در پلاسکو است و این قهرمانان از اذهان عمومی جامعه فراموش نمی‌شوند.

این مطلبو از دست ندید!  «برگ جان»؛ فیلمی در مورد بدرفتاری با طبیعت

وی از حضور آتش‌نشانان در خصوص آموزش مهار آتش در مهدهای کودک و پیش دبستانی شهرستان توسط آتش‌نشانان تقدیر و استقبال کرد.

در این مراسم از سوی اداره بهزیستی شهرستان خلخال با تقدیم لوح سپاس و شاخه گل از زحمات آتش‌نشانان شهرستان خلخال تجلیل شد.