کارخانه آسفالت شهرداری به بخش خصوصی واگذار نمی‌شود

0
اشتراک

کارخانه آسفالت شهرداری به بخش خصوصی واگذار نمی‌شود

محمد روحانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: اکثریت شورای اسلامی شهر گرمی مایل به واگذاری کارخانه آسفالت به بخش خصوصی به دلیل اینکه منبع اصلی درآمد شهرداری است، نیستند.

وی از تعیین قیمت برای واگذاری به بخش خصوصی خبر داد و افزود: پیرو نامه فرمانداری شهرداری قیمت کارشناسی توسط کارشناسان ذیربط مشخص کرد اما تمایلی برای واگذاری وجود ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر گرمی افزود: واگذاری چنین واحدهایی به بخش خصوصی با توجه به مباحث اقتصاد مقاومت و افزایش پویایی واحدهای تولیدی و عمرانی قابل قبول است.

روحانی بزرگترین مشکل شهر گرمی را آسفالت دانست و گفت: با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال که از محل اعتبارات استانی سال ۹۵ اختصاص یاقته بود، نسبت به خرید ۶ هزار تن مصالح برای کارخانه آسفالت گرمی اقدام می‌شود.

وی احداث کارخانه آسفالت دیگر در این منطقه را برابر با رکود در کارخانه آسفالت شهرداری عنوان کرد و افزود: در صورت واگذار نشدن کارخانه آسفالت شهرداری گرمی به بخش خصوصی و راه‌اندازی کارخانه جدید، سال ۹۶ با بحران آسفالت و تعطیلی کارخانه آسفالت شهرداری مواجه خواهیم بود.

عضو شورای اسلامی شهر گرمی از آمادگی شهرداری گرمی برای مشارکت با فعالان بخش خصوصی خبر داد و تصریح کرد: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری یکی از اهداف اصلی شورای شهر است و در این زمینه حمایت قدرتمند از بخش خصوصی در دستور کار است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.