گروه: مجله
تاریخ: ۱۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶

علی رغم این خصوصیت موقعی که کامپیوتر شما قفل می گردد، به جای صفحه ورود به سامانه، یک عکس در تمام صفحه، نمایش داده می گردد. این یک صفحه نمایش مازاد هست که پیش از اینکه بتوانید یک حساب عضوی برای ورود به سامانه انتخاب کنید با پس زمینه فانتزی و بعضی معلومات مفید مثل […]

علی رغم این خصوصیت موقعی که کامپیوتر شما قفل می گردد، به جای صفحه ورود به سامانه، یک عکس در تمام صفحه، نمایش داده می گردد. این یک صفحه نمایش مازاد هست که پیش از اینکه بتوانید یک حساب عضوی برای ورود به سامانه انتخاب کنید با پس زمینه فانتزی و بعضی معلومات مفید مثل ساعت و تاریخ نمایش داده می گردد.

در ویندوز ۱۰، مایکروسافت خصوصیت Spotlight را به لاک اسکرین اضافه کرده هست. Spotlight Spotlight به شما اذن می دهد که یک عکس تصادفی روی لاک اسکرین دارا باشید. توان دارید عکس ها زیبا را از اینترنت دانلود کنید و آنان روی لاک اسکرین خود نشان دهید.
 

چگونه از لاک اسکرین (Lock Screen) ویندوز ۱۰ عکس بگیریم؟

لاک اسکرین در ویندوز ۱۰

  در اینجا به شما توصیف می دهیم چه طور یک اسکرین شات از لاک اسکرین خود در ویندوز ۱۰ بگیرید.

پیش از ادامه، مطمئن شوید که در سامانه عامل ویندوز ۱۰ وارد حساب عضوی خود شده اید زیرا بدون ورود به سامانه امکان عکس گرفتن از لاک اسکرین با روشهای مرسوم وجود ندارد.

برای کپچر کردن صفحه لاک اسکرین خود، موقعی که وارد حساب عضوی خود شده اید، کامپیوتر را قفل کرده و مورد ها زیر را انجام دهید.

۱- صفحه قفل ویندوز ۱۰ ظاهر خواهد گردید.
۲- PrtSc / SysRq
۳-
۴-

به همین سادگی شما از صفحه قفل ویندوز ۱۰ خود عکس گرفته اید.