گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
چه طور بلیط هواپیما ارزانتر گردید

– خبر ها اجتماعی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، ، نیما قاضی در نشست خبری انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با تعریف چگونگی عرضه تخفیف بلیط به مسافران گفت: حوزه قرارداد و بخشنامه‌ها دو حوزه متمایز هست که بعضی ایرلاین‌ها در قراردادهایشان محدودیتی برای […]

– خبر ها اجتماعی –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، ، نیما قاضی در نشست خبری انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی با تعریف چگونگی عرضه تخفیف بلیط به مسافران گفت: حوزه قرارداد و بخشنامه‌ها دو حوزه متمایز هست که بعضی ایرلاین‌ها در قراردادهایشان محدودیتی برای تخفیف قائل نشده‌اند و ما می‌توانیم از این مساله برای تخفیف مسافر استفاده نماییم. از سویی این تخفیف‌ها برای بلیط‌های خارج از کشور هست.

زیباترین خیابان جهان در آتش پاریسی‌ها/به چه سبب فرانسه در لکه زرد و قرمز سفر گردشگران قرار نمی‌گیردرمز بانوی ناشناخته‌ای که بیشتر از دختر پادشاه ایران جیره سفر گرفته هست/جیره عزیمت مردم ۲۵۰۰سال پیش چه بود؟گلعلی بابایی:گردشگر خارجی بسیجی مسجد نیست/ پیشنهاد چهار فصلی برای تورهای گردشگری سیاه در منطقه های دفاع مقدس

وی دنبال کرد: وقتی آژانس‌های بزرگ بلیط با ۹ درصد می‌فروشد و حتی تشویق هم می‌گیرند حال یکی از سایت‌های آنلاین فروش بلیط مهیاست و این تخفیف را به مردم می‌دهد و به چه سبب باید تحت فشار قرار گیرد. درحالیکه کسانی می باشند که سودهای میلیاردی می‌برند ولی ما در این چند سال با زحمت و سرمایه‌گذاری بسیار سامانه فروش بلیط را به ایرلاین‌های دنیا وصل کردیم و توانستیم از این تکنولوژی برای پایین آوردن نرخ بلیط استفاده نماییم. یعنی استفاده از تکنولوژی به نفع مردم. ولی با این حال در پی این هستیم که با صنف دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی مشارکت کنیم.

این مطلبو از دست ندید!  فروش فوری خودرو یا بلیت بخت آزمایی/ چه کسانی خودرو را گران کردند؟

قاضی تصریح نمود: وقتی ما برای فروش بلیط هواپیما آغاز کردیم کسی از فروش بلیط‌های داخلی استفاده نمی‌کرد چون فایده ای نداشت ولی سر انجام ما با ۲۵۰ نفر کارمند توانستیم بزرگترین شبکه فروش بلیط آنلاین را ایجاد کنیم و از همان بلیطی که نفع نداشت به سوددهی برسیم و این کار یک امر دستی نیست لکن نرم‌افزاری هست و ما روزی ۱۰ هزار بلیط داخلی می‌فروشیم و به طور شبانه روزی نیز خدمت عرضه می‌دهیم در نتیجه در ادامه نیز در کوشش هستیم با طراحی پلت‌فرم‌های فروش بلیط با آژانس‌های گردشگری مشارکت کنیم.

این فعال حوزه فروش خدمات سفر آنلاین تصریح نمود: ما در ماه پیش هزار بلیط خارجی فروختیم و در همین ماه ۳ درصد از محل کمیسیون‌ها و نه تخفیف‌ها – نفع اکتساب کردیم که عدد قابل ملاحظه ای هست.

گفنی هست، در نشست خبری انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی به سبب بعضی ناهماهنگی‌ها در نوع دعوت از خبرنگاران و فعالین گردشگری و آژانس‌های مسافرتی در دقیقه هایی این نشست منتج به بعضی مشاجرات بر اثر تفاوت دیدگاه‌ها گردید.