تاریخ: ۱۷:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
چند نکته برای افزایش جذابیت در نگاه اول، دوم و حتی سوم!

   جذابیت ظاهری برای هر فردی شاید مفهومی متمایزی برخوردار باشد. ولی با اضافه کردن چند مورد به ظاهرتان و رعایت چند نکته قبل از خرید، شما هم توان دارید به یک فرد جالب مبدل شوید. اگر دوست دارید این مطلب را هم مطالعه کنید چند نکته مهم برای خرید بلیط چارتر  اولین نگاه به […]

 

چند نکته برای افزایش جذابیت در نگاه اول، دوم و حتی سوم!

 جذابیت ظاهری برای هر فردی شاید مفهومی متمایزی برخوردار باشد. ولی با اضافه کردن چند مورد به ظاهرتان و رعایت چند نکته قبل از خرید، شما هم توان دارید به یک فرد جالب مبدل شوید.

اگر دوست دارید این مطلب را هم مطالعه کنید

چند نکته مهم برای خرید بلیط چارتر

 اولین نگاه به چهره تان می افتد

شاید دانستن چند نکته در مورد زبان بدن (Body Language)

از عینکی آفتابی که بر چشم می گذارد آغاز می کنیم. آ آیا شما می دانید یک عینک آفتابی جالب چه خصوصیت هایی دارد؟ اول از تمام عینک آفتابی ضروری هست به صورت شما بیاید. قبل از خرید، خوب تر هست مدل های متفاوت عینک را روی صورت خود آزمون کرده باشید تا کاملا با فرم صورت خود آشنا شوید. این مبحث به شما مساعدت می کند تا خیلی تند تر به سراغ عینک شایسته خود بروید و خیلی راحت برای خرید انواع مدل های عینک آفتابی این مبحث به شما مساعدت می کند تا خیلی تند تر به سراغ عینک شایسته خود بروید و خیلی راحت برای خرید به فروشگاه های اینترنتی سر بزنید. بعضی از صورت ها با عینک گرد زیاد جالب می شوند.

باتوجه به اینکه شما از چه نوع فریم عینکی خوشتان می آید، توان دارید یک عینک با فریم فلزی مستطیل که زیاد ظریف طراحی شده هست انتخاب کنید یا شاید یک عینک گربه ای با فریم کائوچو دل شما را به دست بیاورد. علاوه بر این عینک های چوبی دست ساز امروزه هواداران بسیاری پیدا کرده اند. جنس و بافت چوب همواره جالب هست و طراحان با بکارگیری از زیبایی طبیعی چوب، عینک های جالب و خاصی طراحی کرده اند. برای اینکه خوب ترین فریم برای فرم چهره خود را شناسایی کنید میتوانید به این صفحه  اینکه چه بودجه ای برای خرید عینک در نظر گرفته اید زیاد ارزشمند هست به چه علت که اگر دست شما برای خرید باز باشد توان دارید به سراغ برندهای درجه یک و سرشناس مانند ریبن، پلیس و تونیو لامبورگینی بروید. ولی برندهای دیگری هم می باشند که عینک های زیبا با نرخ شایسته ارائه می کنند.

نگاه دوم جزئی تر است؛ به اکسسوری خود تفکر کنید

خیلی مهمه در لحظه ای که در ضیافت یا خارج از شما ساعت را می پرسند، به جای اینکه موبایلتان را از جیبتان در بیاورید، یک ساعت مچی شیک به دست بسته باشید. اشخاص خوشتیپ هرگز ساعت را فراموش نمی کنند. ولی ساعت برازنده چه ساعتی است؟ ساعتی که شیک و رسمی باشد و یک سر و گردن از ساعت هایی که تا اکنون داشته اید بالاتر باشد.

 چند نکته برای افزایش جذابیت در نگاه اول، دوم و حتی سوم!

   فرقی ندارد که شما خانم باشید یا آقا، تمام ما به یک ساعت به جز ساعت روزمره و یا ساعتی که موقع ورزش به دست می بندیم، نیاز داریم. یک ساعت که شیک و رسمی باشد و با لباس های ضیافت ما هماهنگ باشد. در فروشگاه ها، نوع ها ساعت مچی های مردانه و زنانه

صفحه ساعت مچی شما توان دارد گرد، مستطیل یا مربع باشد. اگر در کنار شیک بودن به دنبال اشرافی و گرانقیمت بودن ساعت هم هستید، گرانبهاترین ساعت ها ساعت هایی می باشند که بدنه آن ها از جنس طلا یا نقره ساخته می شوند. نحوه ارائه ارقام در بعضی از ساعت ها محتمل هست به صورت خط، اعداد رومی 

برندهای معتبر ارائه کننده ساعت مچی ، هم بند چرم و هم بند فلزی را برای ساعت مچی ارائه می کنند که بی شک هر دو جذابیت زیاد بسیاری دارند، ولی ما ایده می کنیم همواره بند چرمی را انتخاب کنید.

نگاه سوم؛ تمام چیز دیدنی نیست

عطر و ادکلن رایحه ای هست که زنان و آقایان برای افزایش جذابیت و زیبایی خود بکارگیری می کنند. برای آنکه بدانید چه عطری برای شما شایسته هست و چه عطری شما را جذابتر می کند، ما شما را راهنمایی می کنیم.

هر عطر دربردارنده نت های متفاوتی می شود. عطر دیگری محتمل هست ساختار رایحه آن میوه ای باشد.

چند نکته برای افزایش جذابیت در نگاه اول، دوم و حتی سوم!

اصلا ارزشمند نیست که خانم هستید یا آقا چون توان دارید بعد از مشخص کردن رایحه های مورد علاقه تان عطر مورد پسند خود را از میان برندهای متفاوت انتخاب کنید.

برندهای عطر زیاد زیاد می باشند و بعضی از برندها اکثر از یک قرن هست که به تولید عطر مشغول می باشند. بهترین نوع ها ادکلن های مردانه و زنانه، را عطرسازانی مانند Jacques Polge، Ann Gottleib و Calice Becker ، را عطرسازانی مانند ، و ساخته اند ولی عطرسازان جوانی هم می باشند که با ساختن عطری تازه توانسته اند مردم را برای خرید عطر تازه مشتاق کنند. عطرها با غلظت های متفاوت ارائه می شوند. هرچه غلظت عطر زیادتر باشد ارزش آن زیادتر شده و عطر گرانتر می شود. عطرهای غلیظ بویی قویتر و مقاومت بالاتری دارند. اگر بودجه ای که برای خرید عطر در نظر گرفته اید را کمی زیادتر کنید توان دارید عطری با رایحه ای پایدار تر و توزیع بوی خوب تر خریداری کنید.

قطعا قبل از خرید عطر بوی آن را آزمون کنید تا ایمن شوید که همان بویی هست که شما دوست دارید و از آن لذت می برید. پس از آن عطر را روی پوست خود آزمون کنید.

با رعایت این نکات شما نسبت به سابق جذابتر خواهید گردید، ولی نباید این نکته را فراموش کنید که جذابیت منحصرا به ظاهر نیست و یک شخص جالب، برخورد و مشی جالب هم دارد.