تاریخ: ۲۲:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
چند خبر کوتاه از جنوب کرمان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، چهارمین جلسه روسای ادارات مشاوره و تندرستی روان دانشجویی با حضور ریاست ادارات مشاوره دانشگاههای علوم دکتری منطقه جنوب شرق کشور در جیرفت برگزار شد به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، چهارمین جلسه روسای ادارات مشاوره و تندرستی روان دانشجویی با حضور ریاست […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، چهارمین جلسه روسای ادارات مشاوره و تندرستی روان دانشجویی با حضور ریاست ادارات مشاوره دانشگاههای علوم دکتری منطقه جنوب شرق کشور در جیرفت برگزار شد
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، چهارمین جلسه روسای ادارات مشاوره و تندرستی روان دانشجویی با حضور ریاست ادارات مشاوره دانشگاههای علوم دکتری منطقه جنوب شرق کشور در جیرفت برگزار شدمعاون مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت در حوزه مشاوره در این جلسه با اظهار اینکه حوزه مشاوره از مسائل زیاد ارزشمند در دانشگاهها به مخصوص دانشگاههای علوم دکتری هست گفت: دانشجوهای دانشگاههای علوم دکتری فراهم کننده خدمت در حوزه تندرستی می باشند پس ارزشمند هست تا در تمام سطوح از تندرستی روانشناختی بهره مند باشند که مشاوران دانشگاه در خط مقدم این تندرستی می باشند.

معاون مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت در حوزه مشاوره گفته بود: برنامه ریزی ادارات مشاوره در هر منطقه ضروری هست طبق نیازهای آن منطقه باشد و این جلسه های منطقه ای ضروری هست به ما مساعدت کند که چه برنامه ریزی و سیاستگذاری برای هر منطقه دارا باشیم.
در این جلسه یک کارگاه تعلیمی برگزار گردید و با برپایی انتخابات ۲ ساله شورا احمد رضا بشار ریاست اداره مشاوره دانشگاه علوم دکتری جیرفت بعنوان ریاست شورای برنامه ریزی خدمات مشاوره ای( یاورانه) منطقه جنوب شرق کشور انتخاب گردید.
**دفتر خدمات الکترونیک قضایی عنبرآباد بازنمایی گردید
**دفتر خدمات الکترونیک قضایی عنبرآباد بازنمایی گردید با حضور امام جمعه بلوک، ریاست دادگستری عنبرآباد، دادستان، معاون سیاسی فرمانداری و فرمانده نیروی انتظامی عنبرآباد نخستین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در این شهرستان بازنمایی گردید.
رئیس دادگستری عنبرآباد در حاشیه بازنمایی این دفتر گفت: این دفتر قضایی مرتبط به قسمت خصوصی هست و تسهیلات زیادتری را از دفتر دادگاه در اختیار مردم قرار می دهد.

این مطلبو از دست ندید!  عکس ها/ طبیعت زمستانی آبشار گنجنامه همدان

رئیس دادگستری عنبرآباد دنبال کرد: ابلاغ سنتی علاوه بر تبعاتی که دارد هزینه بسیاری را در بر دارد که زین پس ابلاغ های دادگستری به صورت الکترونیکی انجام می شود.

*** سارق با ۹ فقره پیشینه خلال دزدیدن دستگیر شد
*** سارق با ۹ فقره پیشینه خلال دزدیدن دستگیر شدفرمانده انتظامی جیرفت از دستگیری سارق پیشینه دار خلال دزدیدن در این شهرستان اطلاع داد.

** نوزدهمین رزمایش سراسری زلزله و امنیت در مدرسه ها عنبرآباد برگزار شد
** نوزدهمین رزمایش سراسری زلزله و امنیت در مدرسه ها عنبرآباد برگزار شدمدیر تعلیم و پرورش عنبرآباد گفت: محصلین در مدرسه ها من جمله گروه هایی می باشند که به طور مستمر در فراروی خطرات متاثر از زلزله قرار دارند، تعلیم و مانورهای مداوم و مستمر برای آمادگی دانش آموزان در مقابل زلزله در کشور مبحثی زیاد ضروری و تأثیرگذار هست.

** ناموفقی سوداگران فوت در جابه جایی ۱۳۶ کیلوگرم تریاک
** ناموفقی سوداگران فوت در جابه جایی ۱۳۶ کیلوگرم تریاک فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از کشف ۱۳۶کیلوگرم مواد مخدر در سه عملیات جداگانه از طریق پلیس این شهرستان طی ۷۲ ساعت سابق اطلاع داد.
وی اضافه کرد: در بازرسی به عمل آمده از ماشینی پراید مقدار۱۰۸کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف گردید.
وی دنبال کرد: مامورین پلیس مقابله با مواد مخدر علاوه بر این در ۲ عملیات جداگانه دیگر در کانون جیرفت – بافت نیز موفق به کشف ۲۸ کیلو تریاک گردیدند.
فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت نتیجه این ۳ عملیات را کشف ۱۳۶ کیلو داغ تریاک، دستگیری چهار قاچاقچی و توقیف چهار دستگاه ماشین گفت.

خبرنگار: هادی شفیعی مجاز ** انتشاردهنده: نجمه حسنی*
۷۴۵۰/۳۰۲۹