چمینان: بازی با تیم‌های اروپای شرقی موجب تجربه اندوزی نوجوانان می‌شود

0
اشتراک

چمینان: بازی با تیم‌های اروپای شرقی موجب تجربه اندوزی نوجوانان می‌شود

عباس چمنیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آغاز دور جدید اردوی تیم‌ ‌ملی نوجوانان که هفته آینده برای حضور در تورنمنت جام جهانی کوچک روسیه اعزام خواهد شد، اظهار کرد: تمرینات تیم‌ ‌ملی از روز گذشته (یکشنبه) همزمان با اضافه شدن بازیکنان آغاز شد و برای حضور در مسابقات جام جهانی کوچک آماده می شویم. هنوز زمان دقیق پرواز ما مشخص نشده چرا که هنوز نمی‌دانیم با پرواز مستقیم به روسیه می‌رویم یا پس از پرواز به امارات به روسیه عازم می‌شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان، درباره تیم‌های حاضر در این مسابقات گفت‌: بازی با تیم‌های شرق آسیا برای تیم ما بسیار خوب است و از این فرصت استفاده می‌کنیم و با فوتبال آنها آشنا می‌شویم. البته هدف اصلی ما قرار گرفتن بازیکنان در شرایط مسابقه است که منجر به تجربه‌اندوزی آنان می‌شود.

او درباره حضور بازیکنان جدید در اردوی تیم ملی نوجوانان نیز خاطرنشان کرد: در این اردو بازیکن جدیدی نداریم اما در اردوی قبل ۶ بازیکن جدید به تمرینات ما اضافه شده بودند که همچنان آنها را زیر نظر داریم.

چمنیان با بیان این که به طور مرتب با مربیان تیم‌های باشگاهی در ارتباط است، گفت‌: ما به طور کامل تمرینات و بازی بازیکنان‌مان را زیر نظر داریم و مربیان هم با ما در ارتباط هستند. برای اطلاع از وضعیت محمد شریفی و یونس دلفی به طور مرتب با سیروس پورموسوی در تماس هستیم و حتی او هم درباره عملکرد بازیکنانش از ما اطلاع کسب می‌کند. برای وضعیت طاها شریعتی، بازیکن تیم امید استقلال هم با صادق ورمزیار ارتباط داریم. این ارتباط ها با مربیان باشگاهی وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ادامه داد: در سایر استان‌ها هم مربیان و همکاران ما حضور دارند. تا جایی هم که خودمان بتوانیم در مسابقات حاضر می‌شویم و بازیکنان را زیر نظر می‌گیریم. متاسفانه به دلیل طولانی بودن مسیر و فاصله زیاد با استان‌ها بعضی مواقع شخصا نمی‌توانم بازیکنان را زیر نظر بگیرم اما دوستان و همکاران مورد اعتماد ما این کار را بر عهده می‌گیرند.

چمنیان درباره اضافه شدن مربی به کادرفنی تیم‌ ‌ملی اظهار کرد: در جلسه با مهدی تاج خواستار به خدمت گرفتن یک تمرین دهنده خارجی شدیم که اگر این اتفاق بیافتد خیلی خوب خواهد بود اما اگر مربی خارجی هم جذب نشود از مربیان مجرب ایرانی بهره می بریم.

انتهای پیام

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.