گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
چشمی: فوتبال زیبایی انجام می دهیم ولی توپ هایمان گل نمی شود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، روزبه چشمی پس از برابری بدون گل تیمش برابر پیکان عنوان کرد: همانطور که هفته پیش بیان کردیم دوباره هم یک بازی دفاعی از رقیب نگاه کردیم و به مشکل برخوردیم. در نیمه دوم رقیب فشرده‌تر بازی کرد و توپ‌های ما گل نشد. در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، روزبه چشمی پس از برابری بدون گل تیمش برابر پیکان عنوان کرد: همانطور که هفته پیش بیان کردیم دوباره هم یک بازی دفاعی از رقیب نگاه کردیم و به مشکل برخوردیم. در نیمه دوم رقیب فشرده‌تر بازی کرد و توپ‌های ما گل نشد. در دقیقه سه، چهار این بازی شانس آوردم که پای من نشکست. بازی سیاه جامگان هم دقیقه ۶۰ بازیکن رقیب خیلی محکم به پای من ضربه زد. در این بازی شانس آوردم خدشه دیده نشدم. نمی‌دانم چگونه گردید که صحنه را اشتباه نگرفت و به بازیکن رقیب کارت قرمز نداد.

او دنبال کرد: تفکر می‌کنم بازیکن این تیم روی سانتر جپارف اشتباه کرد و داور پنالتی نگرفت. پنالتی در هر بازی‌ای گرفته می‌شود ولی در بازی‌های موخر ما پنالتی نگرفتند.

مدافع – هافبک استقلال دربار دستاورد های سینوسی استقلال عنوان کرد: ما در همه بازی‌ها به یک شکل بازی می‌کنیم. موقعیت‌های ما در بعضی از بازی‌ها گل نشد. در بازی با سیاه جامگان بدشانس بودیم. فوتبال زیبایی انجام می‌دهیم ولی توپ‌هایمان به گل نمی‌رود.

هم حالا هافبک‌های ما نیز بدشانس می باشند و گل نمی‌زنند. در بازی قبل ضربه سر من به دیرک خورد. امید دارم روزی برسد که توپ‌های ما گل گردد و امتیازها را جمع کنیم.

امید دارم گروه متوسطی دارا باشیم که هم صعود کنیم و هم بازی‌های جالبی نگاه کنیم.