گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
چشمی: حیدری شهامت داشت و تصمیمش را دگرگونی داد/ تکل رقیب ترسناک بود، شانس آوردم پایم نشکست

به آقای پیام حیدری داور بازی تبریک می‌گویم. وی آنقدر شهامت داشت که تصمیمش را عوض کرد و بازگرداند. دقیقه ۳ یا ۴ این بازی و دقیقه ۶۰ بازی با سیاه‌جامگان هم من شانس آوردم پایم نشکست. امروز در دقیقه ۴ بازیکن خارجی‌شان بد روی پای من آمد که شانس آوردم، تکل او ترسناک بود. […]

به آقای پیام حیدری داور بازی تبریک می‌گویم. وی آنقدر شهامت داشت که تصمیمش را عوض کرد و بازگرداند. دقیقه ۳ یا ۴ این بازی و دقیقه ۶۰ بازی با سیاه‌جامگان هم من شانس آوردم پایم نشکست. امروز در دقیقه ۴ بازیکن خارجی‌شان بد روی پای من آمد که شانس آوردم، تکل او ترسناک بود.

در بازی‌های قبلی هم پنالتی‌هایی رقم خورد که پنالتی بودند، ولی نگرفتند. داوری‌ها با کمی توجه خوب تر می‌شوند. اگر یک پنالتی برای تیم‌ها گرفته گردد، می‌تواند به‌کلی جریان بازی را عوض کند، زیرا خیلی تیم‌ها با یک پنالتی بازی را می‌برند. امید دارم در این بازی‌ هم اگر حق با ما بود، داوران در بازی‌های بعدی توجه فراوانی دارا باشند.

بازیکن استقلال درباره جریان تیمش عنوان کرد: ما در همه بازی‌ها به یک نوع بازی می‌کنیم. هم مطلوب بازی می‌کنیم و هم مجال گلزنی داریم. ما فوتبال مطلوبی بازی می‌کنیم و همه می‌بینند، منحصرا توپ‌های‌مان گل نمی‌شود.

همیشه مهاجمان‌ ما مبتلا بدشانسی می‌شدند، ولی هافبک‌ها مطلوب گلزنی می‌کردند. همه بازیکنان و کل تیم مبتلا بدشانسی شده هست.

ان‌شاءالله یک قرعه مطلوب بیفتد که بتوانیم هم مطلوب بازی کنیم و هم به فاز بعدی برسیم.