گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
چشمی: به چه سبب خطا های داوری منحصرا به ضرر استقلال است!

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  ؛ روزبه چشمی بعد از بازى استقلال مقابل پیکان گفت: یک خسته نباشید به بازیکنان تیممان می گویم. در بازى امروز هم شاهد بازى دفاعى از پیکان بودیم و نتوانستیم گل بزنیم […]

چشمی: به چه سبب خطا های داوری منحصرا به ضرر استقلال است!به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  ؛ روزبه چشمی بعد از بازى استقلال مقابل پیکان گفت: یک خسته نباشید به بازیکنان تیممان می گویم. در بازى امروز هم شاهد بازى دفاعى از پیکان بودیم و نتوانستیم گل بزنیم و به مشکل برخوردیم.

 

چشمى گفته بود:فکر مى کنم در ٣ یا چهار بازى شانس آوردم که پای من نشکست. بازی سیاه جامگان هم دقیقه ۶۰ بازیکن رقیب خیلی محکم به پای من ضربه زد و بالاخره بعد از بازى هم کارشناسان گفتند که ضروری هست اخراج می گردید که ما در این باره حرفى نزدیم.

او دنبال کرد: تفکر می‌کنم بازیکن این تیم روی جپارف خطا کرد و داور پنالتی نگرفت. در هر صورت داورى کار سختى هست، ولی ما در این میان دائم متضرر مى شویم. پنالتی در هر بازی‌ گرفته می‌شود، ولی در بازی‌های موخر ما پنالتی هاى ما را به عقیده کارشناسان نگرفتند.

هافبک استقلال دنبال کرد:کارشناسان داوری هفتگی می‌گویند پنالتی ما سوخته هست و در مورد داورى نمى خواهم حرفى بزنم و من به حیدری هم که داور با شخصیت و با شهامتی هست خسته نباشید می‌گویم. ما نیز مى خواهیم که در داورى‌ها متضرر نشویم. اگر یک پنالتی برای ما می‌گرفت می‌توانستیم یک بر صفر ببریم.

او در مورد دستاورد های سینوسی استقلال گفت: سبک بازى‌ها یکسان هست و صرفا موقعیت‌های ما در بعضی از بازی‌ها گل نشد مشابه بازى سابق که گفتم و توپ هایمان گل نشد. فوتبال زیبایی انجام می‌دهیم، ولی توپ‌هایمان به گل نمی‌رود.

    بدشانسى گریبانگیر هافبک‌های ما شده و آن‌ها هم گل نمی‌زنند. امید دارم روزی برسد که توپ‌های ما گل گردد و فشار از روى مهاجمان برداشته گردد.

هافبک استقلال در مورد هم‌گروهی تیم‌ها با ایران گفت:  اگر یک تیم بزرگ در گروه باشد، بازى جالب می‌شود ولی اگر هر سه تیم قوى باشند این مسئله به ضرر ما مى گردد.