گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
چشمی: اشتباهی بازیکن پیکان روی من ترسناک بود/ هم گروهی با سه تیم قوی به سود تیم ملی نیست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روزبه چشمی بعد از برابری بدون گل استقلال مقابل پیکان، عنوان کرد: در نیمه اول فرصت‌هایی داشتیم که گل نشد، در نیمه دوم هم دفاع‌شان فشرده‌تر بازی کردند. امروز در دقیقه ۴ بازیکن خارجی‌شان بد روی پای من آمد که شانس آوردم. در […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روزبه چشمی بعد از برابری بدون گل استقلال مقابل پیکان، عنوان کرد: در نیمه اول فرصت‌هایی داشتیم که گل نشد، در نیمه دوم هم دفاع‌شان فشرده‌تر بازی کردند. امروز در دقیقه ۴ بازیکن خارجی‌شان بد روی پای من آمد که شانس آوردم.

در بازی‌های قبلی هم پنالتی‌هایی رقم خورد که پنالتی بودند، ولی نگرفتند. اگر یک پنالتی برای تیم‌ها گرفته گردد، می‌تواند به‌کلی جریان بازی را عوض کند، زیرا خیلی تیم‌ها با یک پنالتی بازی را می‌برند. امید دارم در این بازی‌ هم اگر حق با ما بود، داوران در بازی‌های بعدی توجه فراوانی دارا باشند.

بازیکن استقلال درباره جریان تیمش عنوان کرد: ما در همه بازی‌ها به یک نوع بازی می‌کنیم. هم مطلوب بازی می‌کنیم و هم مجال گلزنی داریم. ما فوتبال مطلوبی بازی می‌کنیم و همه می‌بنند، منحصرا توپ‌های‌مان گل نمی‌شود.

چشمی درباره اینکه مهاجمان استقلال این روزها در گلزنی ناکام می باشند، ولی هافبک‌های این تیم خیلی مطلوب گلزنی می‌کنند، عنوان کرد: روزی که دفاع و دروازه‌بان گل می‌خورد، مهاجم هم مقصر هست. همیشه مهاجمان‌ ما مبتلا بدشانسی می‌شدند، ولی هافبک‌ها مطلوب گلزنی می‌کردند. مشکل ما این هست که امروز هافبک‌ها هم بدشانسی آوردند. همه بازیکنان و کل تیم مبتلا بدشانسی شده هست.

مدافع تیم ملی درباره قرعه‌کشی جام جهانی عنوان کرد: تفکر نکردم که با کدام تیم همگروه می‌شویم. ان‌شا یک قرعه مطلوب بیفتد که بتوانیم هم مطلوب بازی کنیم و هم به فاز بعدی برسیم. اگر یک تیم قوی در گروه باشد، بازی‌ها جالب می‌شود، ولی سه تیم قوی به ضرر ماست.