چرا روی ۱۷۰میلیارد بدهی پرسپولیس شانتاژ نمی‌شود؟

0
اشتراک

چرا روی ۱۷۰میلیارد بدهی پرسپولیس شانتاژ نمی‌شود؟

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، علی فتح الله زاده در رابطه با بدهی های کنونی استقلال بیان داشت:  موقعی که استقلال را ترک کردم، ۲۴ میلیاردتومان برای مدیر بعدی گذاشتم. هرگز در رابطه با فشارزاده یا قریب و.. صحبت نمی کنم. ما دشمن هم نیستیم. افشارزاده درست می گوید. آیا وقتی رییس جمهوری عوض می شود کشور را با عدد صفر به نفر بعدی انتقال می دهد. چرا روی ۱۷۰ میلیارد تومان پرسپولیس شانتاژ نیست؟ چون هرکسی که آمده کاری است. الان طاهری باید ۸ میلیاردتومان به ژوزه بدهد اما در استقلال مسوولان مصاحبه رسانه ای می کنند. من تراز مالی و سند داده ام.  رییس مجمع( سعیدلو، هاشمی طبا و علی آبادی) این را امضا کرده اند.

وی افزود: وقتی می گویند ۷۰ میلیاردتومان، یعنی باشگاه از ابتدای تاسیس نزدیک ۳۵ میلیارد بدهی مالیاتی دارد.

فتح االه زاده افزود: در باشگاه به ما گفتند ۱٫۲ میلیارد تومان پول گرفته اید. وقتی رسید را گرفتیم دیدیم برای تجهیز استادیوم ازادی از جیب استقلال و پرسپولیس برداشته اند. من می گفتم اگر می خواهید از جیب ما خرج کنید، خب کارهای مربوط به فروش بلیت را به ما واگذار کنید. در تلویزیون وقتی خادم گفت سال دیگر به ما پول نمی دهد، من هم گفتم دیگر مدیرعامل نمی مانم. اگر بیش از مصوبات هیات مدیره خرج کرده ام، به من بگویند که من آن را بدهم.

مدیرعامل سابق استقلال در باره این که  لاوره، گده، کاماچو، ردی و هلمکه از جمله نفراتی بودند که در دوران وی به تیم جذب شدند بیان داشت:  ما نمی توانیم از تعهدات باشگاه شانه خالی کنیم. البته ما در این مدت ۲۰-۱۰ بازیکن را ول کردیم و هیچ اتفاقی نیفتاده است.  47 هزار دلار پولی نبود که نتوانیم پرداخت کنیم. تلویزیون چون دولتی است مجلس باید تصویب کند و به همین خاطر به تیم ها پولی نمی دهد.

وی در رابطه با بدهی باشگاه استقلال به ساموئل بیان کرد: ساموئل ۳۰۰ هزاردلار از ما می خواست. من این پول را تهیه کردم اما این مساله همزمان شد با کنار رفتن من. قطعا افشارزاده گیر دیگری داشت که آن ۲۰۰ هزار دلار را که من به ساموئل دادم را به وی نرساند.

فتح الله زاده درباره قرارداد جپاروف بیان داشت: می توانستیم در قرارداد جپاروف بنویسیم وقتی آی تی سی این بازیکن آمد قراداد وی رسمی می شود. وقتی کار خود را بلد نیستیم به دیگران واگذار نکنیم. باید تیم را تقویت کنیم.

وی در رابطه با ۶ میلیارد حکم مربیان ایرانی که کمیته انضباطی علیه استقلال داده است گفت: زمانی که در هیات رییسه فدراسیون بودیم  30 درصد درآمد باشگاهها به بدهی ها اختصاص یافت. ما کاری کردیم که بعدا اجرا نشد. اگر اجرا می شد دیگر چنین بدهی هایی پیش نمی آمد.

فتح الله زاده در خاتمه در رابطه با شرایط کنونی استقلال اذعان داشت: استقلال با همین جوانها تیم خوبی دارد. اطمینان دارم که استقلال می تواند در بین سه تیم برتر لیگ قرار گیرد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.