گروه: ورزش
تاریخ: ۱۹:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
چرا در استقلال هیچ کس وظیفه جدایی جباری را قبول نمی کند؟

چون این ایام حتی از سوی طرفداران هم اینطور مورد سوال قرار می گیرد: «وضعت مجتبی جباری چه می شود؟» نمی خواهم مسئله ای برای باشگاه و بازیکن ایجاد گردد. » » از طرف دیگر، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه هم مکررا تصمیم گیری در مورد وضع جباری را به وینفرد شفر حواله داده بود. در […]

چون این ایام حتی از سوی طرفداران هم اینطور مورد سوال قرار می گیرد: «وضعت مجتبی جباری چه می شود؟»

نمی خواهم مسئله ای برای باشگاه و بازیکن ایجاد گردد. »

» از طرف دیگر، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه هم مکررا تصمیم گیری در مورد وضع جباری را به وینفرد شفر حواله داده بود.

در واقعیت شفر توان ندارد یا قصد ندارد وظیفه جدایی جباری از استقلال را بپذیرد. همان طور که مسئولان باشگاه هم قصد ندارند این وظیفه را گردن دریافت کنند. برای همین هست که پرونده جباری در این باشگاه دست به دست می گردد و تا هم حالا تصمیم روشنی در مورد آن گرفته نشده هست.

اما همین مردان توان ندارند و یا قصد ندارند درمورد بازیکنی که اظهار می کنند میزان پرداختی قراردادش «بازی به بازی» هست و طلبی هم از باشگاه ندارد تصمیم دریافت کنند.

جباری کیست و چه دارد که در این استقلال هیچ مدیر و مربی توان ندارد وظیفه جدایی وی را گردن بگیرد؟ از طرف جباری چه خطری توان دارد مجموعه استقلال را تهدید نماید که تصمیم سازان این باشگاه قادر به گرفتن این تصمیم نیستند؟ آیا از هجمه احتمالی که در صورت اتخاذ این تصمیم از سوی طرفداران در فضای سایبری بر آنان وارد می گردد واهمه دارند یا پشت پرده دیگری که خبری از آن نیست وجود دارد که مانع از اتخاذ این تصمیم از سوی مسئولان و حتی سرمربی آبی پوشان می شود؟