گروه: ورزش
تاریخ: ۲۲:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
چراغ سبز یک سرمایه‌گذار برای احداث پیست اسکی چهار فصل در همدان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، هادی سبزواری روز یکشنبه یکم مرداد در جمع خبرنگاران، افزود: دکتر بحرالعلومی براساس دعوت مجمع خیرین همدان و با ارشاد و راهنمایی یکی از پیشکسوتان ورزش استان و برحسب علاقه‌ای که به شهر همدان دارد، آمادگی خود را برای ایجاد این پیست اعلام کرده است. وی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایسنا، هادی سبزواری روز یکشنبه یکم مرداد در جمع خبرنگاران، افزود: دکتر بحرالعلومی براساس دعوت مجمع خیرین همدان و با ارشاد و راهنمایی یکی از پیشکسوتان ورزش استان و برحسب علاقه‌ای که به شهر همدان دارد، آمادگی خود را برای ایجاد این پیست اعلام کرده است.

وی اضافه کرد: این پیست چهار فصل اسکی به صورت مصنوعی و برای نخستین‌بار در ایران ایجاد می‌شود و نظیر آن هم‌اکنون در کشورهای مطرح اروپایی وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری این خیر ورزش‌دوست حمایت همه‌جانبه استاندار، مدیرکل دستگاه ورزش و جوانان و سایر مسئولان را می‌طلبد.

سبزواری بیان کرد: از آنجا که شرایط اقلیمی همدان کوهستانی بوده و مستعد ورزش‌های تفریحی نظیر اسکی است بنابراین احداث این مجموعه در رونق ورزش اسکی و گردشگری نقش بسیار مهمی خواهد داشت.

وی یادآور شد: این سرمایه‌گذار مقیم خارج از استان در صورت حمایت مسئولان نسبت به همکاری لازم برای احداث این پیست مصنوعی اقدام خواهد کرد.

وی افزود: مجمع خیرین ورزشی استان همدان از آمادگی این سرمایه‌گذار در نصب پیست اسکی مصنوعی استقبال کرده است و امیدوارم هرچه سریع‌تر مقدمات ساخت این پروژه ورزشی فراهم شود.

مسئولان استان دست به دعوت شدند

حالا این سرمایه‌گذار برای آغاز کارش باید از سوی مسئولان اجرایی استان دعوت شود تا ضمن اعلام آورده مالی خود، درباره جانمایی و واگذاری زمین مناسب برای اجرای طرح با مسئولان مربوطه گفت‌وگو کند. او هیچ سود و منفعتی از این پروژه خیرخواهانه نمی‌خواهد بلکه هدفش خدمت ماندگار در همدان است.

انتظار می‌رود استاندار همدان با دعوت از وی، مسیر سرمایه‌گذاری خیرخواهانه را برای این سرمایه‌گذار مهیا سازد.

انتهای پیام