تاریخ: ۱۹:۳۸ :: ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
چادر معلق در هوا نیم تن وزن را تحمل می کند

خبرگزاری فارس: تولید چادرهایی که در هوا معلق می مثل یکی از روندهای جدید در دنیای گردشگری هست، زیرا زیادی از طبیعت گردان علاقه دارند از این پناهگاه ها استفاده نمایند. چادرهای معلق در هوا هم طبیعت گردان را خوب تر در مقابل موجودات موذی و همین گونه سرما و گرما و رطوبت محیط اطراف […]

خبرگزاری فارس: تولید چادرهایی که در هوا معلق می مثل یکی از روندهای جدید در دنیای گردشگری هست، زیرا زیادی از طبیعت گردان علاقه دارند از این پناهگاه ها استفاده نمایند.

چادرهای معلق در هوا هم طبیعت گردان را خوب تر در مقابل موجودات موذی و همین گونه سرما و گرما و رطوبت محیط اطراف محافظت می کنند و هم موجب می گردند عارضه کمتری به محیط زیست وارد گردد.

Bivymok Bivymok اسم جدیدترین چادر طبیعت گردی هست که توان دارد در هوا معلق بماند و خوابی راحت را در طبیعت برای علاقمندان به ارمغان آورد. این چادر از سه طرف و با استفاده از طناب های بسیار مستحکم به درختان بسته می گردد و پس از آن در هوا معلق می ماند.

چادر معلق در هوا نیم تن وزن را تحمل می‌کند

در صورت بارش باران میتوان با استفاده از یک پوشش ضدآب مانع از ورود آن به داخل چادر گردید.

سه الوار کلیدی تشکیل دهنده این چادر و پوشش کششی کف آن تا بدان حد مستحکم می باشند که توان دارند تا ۵۰۰ کیلوگرم وزن را تحمل کنند. طول و عرض این چادر ۲٫۴ ۲ نرخ این چادر که به زودی ارائه می گردد ۲۰۰ دلار هست.

این مطلبو از دست ندید!  حفاظت از جنگل‌ها وطبیعت از شاخصه‌های توسعه یافتگی کشور است