تاریخ: 17:10 :: 2019/11/08
پیگیر راه اندازی پرواز مشهد-حیدرآباد خواهیم بود/آمادگی برای خواهرخواندگی خراسان رضوی و ایالت تلنگانا هند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از مشهد، علیرضا رزم حسینی در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند که در محل دفتر استاندار انجام گرفت، گفت: آمادگی داریم در یک زمان مشخص، نمایشگاه فرهنگی و ظرفیت های اقتصادی خراسان رضوی در شهر حیدرآباد هند برگزار شود. وی افزود: برگزاری نمایشگاه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از مشهد، علیرضا رزم حسینی در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند که در محل دفتر استاندار انجام گرفت، گفت: آمادگی داریم در یک زمان مشخص، نمایشگاه فرهنگی و ظرفیت های اقتصادی خراسان رضوی در شهر حیدرآباد هند برگزار شود.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه های اختصاصی به صورت دوجانبه می تواند به توسعه همکاری های اقتصادی بین خراسان رضوی و ایالت تلنگانا هند کمک کند و در این زمینه آمادگی انجام هرگونه اقدام عملی را داریم.

استاندار خراسان رضوی از پیگیری راه اندازی پرواز مستقیم بین مشهد و حیدرآباد مرکز ایالت تلنگانا کشور هند خبر داد و گفت: برای خواهرخواندگی خراسان رضوی و ایالت تلنگانا هند هم آمادگی داریم.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور هند هم در این دیدار بر ظرفیت بالای خراسان رضوی در زمینه جذب تورسیم زیارت و سلامت تاکید کرد و گفت: برای جذب شیعیان هند به منظور زیارت بارگاه منور امام رضا(ع) باید برنامه ریزی های لازم انجام گیرد.

علی چگنی با بیان اینکه خراسان رضوی زمینه های بسیار خوبی برای جذب گردشگر و سرمایه گذار دارد، افزود: می توان نمایشگاهی از فرهنگ و رسوم خراسان رضوی در کشور هند برگزار کرد و در کنار آن صنایع و محصولات استان برای معرفی به نمایش گذاشته شود.

 

بیشتر بخوانید: