گروه: ورزش
تاریخ: ۸:۱۱ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار های هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر از امروز پنج شنبه با برپایی ۲ دیدار شروع می گردد. گسترش فولاد _ سیاه جامگان ؛ ساعت ۱۴:۳۰ / پنج شنبه ۱۲ بهمن تیم فوتبال گسترش فولاد با […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از   خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دیدار های هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر از امروز پنج شنبه با برپایی ۲ دیدار شروع می گردد.

گسترش فولاد _ سیاه جامگان ؛ ساعت ۱۴:۳۰ / پنج شنبه ۱۲ بهمن

تیم فوتبال گسترش فولاد با هدایت فیروز کریمی تا هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر توانسته ۸ برد ،۵ برابر،۸ باخت،۲۰ گل زده و ۲۴ گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.

شاگردان کریمی علاوه بر این با اکتساب ۲۹ امتیاز موفق گردیدند تا به اینجا رتبه هفتم رقابت ها را بدست آورند.

بازیکن های تیم فوتبال گسترش فولاد در دیدار هفته بیست و یکم به برابری یک بر یک مقابل نفت تهران دست پیدا نمودند و بر همین اساس آنان در صورت برد مقابل تیم سیاه جامگان توان دارند تا یک پله جایگاه خود را در جدول بالا بردن دهند.

در طرف مقابل شاگردان عنایتی تا به اینجای رقابت ها موفق گردیدند ۲ برد ،۸ برابر،۱۱ باخت،۱۳ گل زده و ۲۶ گل خورده را در کارنامه ثبت نمایند.

تیم فوتبال سیاه جامگان با هدایت عنایتی موفق شده با اکتساب ۱۴ امتیاز رتبه شانزدهم جدول را نیز از آن خود کند.

بازیکن های تیم سیاه جامگان در دیدار هفته گذشته مقابل تراکتورسازی به برابری صفر بر صفر دست پیدا نمودند و آنان در صورت برد مقابل شاگردان فیروز کریمی توان دارند تنها در جای خود در جدول بر جای بمانند.

نفت تهران _پیکان ؛ ساعت ۱۵ / پنجشنبه ۱۲ بهمن

تیم فوتبال نفت تهران با هدایت هومن افاضلی تا هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر موفق شده ۵ برد،۶ برابر،۱۰ باخت،۱۸ گل زده و ۲۷ گل خورده را در کارنامه ثبت نماید.

شاگردان افاضلی علاوه بر این تا به اینجای رقابت ها توانسته اند با اکتساب ۲۱ امتیاز رتبه دوازدهم جدول را به خود اختصاص دهند.

بازیکن های تیم نفت تهران با برابری یک بر یک مقابل گسترش فولاد در هفته گذشته در پی این می باشند تا در دیدار با پیکان به برتری برسند تا در آن صورت بتوانند جایگاه خود را در جدول تا ۲ پله بالا بردن دهند.

در آن سو نیز شاگردان جلالی تا هفته بیست و یکم رقابت هاى ليگ برتر توانستند ۷برد،۷ مساوى،۶ باخت،۱۹ گل زده و ۱۷ گل خورده را در كارنامه به ثبت برسانند.

پيكانى ها همچنين تا به اينجاى رقابت ها موفق گردیدند با كسب ۲۸ امتياز رتبه هشتم جدول را از آن خود كنند.

بازيكنان تيم فوتبال پيكان در ديدار هفته گذشته با شكست ۳ بر يك مقابل پرسپوليس در پی جبران می باشند و بر همين أساس آنان در پی اين می باشند تا در ديدار مقابل نفت با كسب ۳ امتياز بتوانند جايگاه خود را تا يك پله در جدول بالا بردن دهند.

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال روز جمعه با برپایی ۴ دیدار پیگیری می گردد و در یکی از مهم ترین بازی ها پرسپولیس میزبان سپاهان هست.

پرسپولیس- فولاد مبارکه سپاهان؛ ساعت ۱۵:۱۵

دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و سپاهان به طور مستمر جذاب و دیدنی بوده هست و این بازی ال کلاسیکوی ایرانی سرشناس هست.

هر دو تیم در این بازی وضع متفاوتی در جدول رتبه بندی دارند. پرسپولیس در پی تکرار قهرمانی اش در لیگ برتر فوتبال هست و سپاهان هم در تفکر ماندن در لیگ برتر هست.

سرخپوشان پایتخت هفته گذشته برابر پیکان به برتری دست یافتند و با ۴۸ امتیاز صدرنشین بلامنازع لیگ برتر فوتبال می باشند. آنان با یک بازی زیادتر اختلاف ۱۲ امتیازی با تیم دوم دارند و با خیال راحت بازی های بعدی خود را پیگیری می کنند.

اگر شاگردان برانکو بتوانند تا پیش از شهرآورد پایتخت بازی های خود را برنده گردند در آن صورت توان دارند قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن دریافت کنند.

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس صدمین بازی خود را برای سرخپوشان پایتخت در روز جمعه انجام می دهد.

تیم پرسپولیس بجز کامیابی نیا مصدومی ندارد و همه بازیکنان توان دارند برابر سپاهان بازی کنند.

در آن سوی میدان، زرد پوشان اصفهانی وضع خوبی در جدول رتبه بندی ندارند و با ۲۰ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارند.

مسئولین سپاهان هم منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی جدید تیم خود برگزیدند تا این مربی بتواند زردپوشان اصفهانی را از وضع بحرانی خارج کند.

زرد پوشان اصفهانی به سه امتیاز این بازی احتیاج مبرم دارند و باید دید آنان با هدایت ابراهیم زاده توان دارند این بازی را برنده گردند و از وضع بحرانی خارج گردند یا نه!

ابراهیم زاده در نخستین حضور خودش در تیم سپاهان با مشکلاتی رو به رو هست و سه بازیکن کلیدی خود را در این بازی در اختیار ندارد.

عزت الله پور قاز به دلیل محرومیت و رسول نوید کیا و جلال الدین علی محمدی هم به دلیل مصدوم شدن قادر به معیت سپاهان در این بازی نیستند.

بازی رفت دو تیم با نتیجه برابری ۲ بر ۲ تمام شد.

محمد حسین زاهدی فر بهمراه کمک هایش علیرضا ایلدروم، سجاد طوری و سید مهدی مرجان زاده این بازی را قضاوت می کنند. حیدر شکور هم ناظر این بازی هست.

سپیدرود رشت- استقلال خوزستان؛ ساعت ۱۴:۳۰

تیم سپید رود رشت هفته گذشته با نتیجه ۳ بر صفر شکست سنگینی برابر صنعت نفت آبادان متحمل گردید. این تیم وضع شایسته ای در جدول رتبه بندی ندارد و با ۱۹ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارد.

شاگردان علی کریمی می خواهند از میزبانی خود استفاده نمایند و با برتری مقابل آبی پوشان اهوازی وضع خود را در جدول رتبه بندی بهبود ببخشند.

در آن سوی میدان، شاگردان ویسی هفته گذشته با نتیجه ۲ بر صفر برابر ذوب آهن باختند. آنان با ۱۸ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار دارند.

وضع هر دو تیم بحرانی هست و به سه امتیاز این بازی احتیاج مبرم دارند.

جدال گواردیولای وطنی و جادوگر در این بازی جذاب و دیدنی هست.

بازی رفت دو تیم با برابری بدون گل تمام شد.

بیژن حیدری، سید یعقوب حجتی، علی اکبرعظیم پور و وحید صالحی تیم داوری این بازی می باشند. بهرام مهر پیما هم ناظر این بازی هست.

پدیده خراسان- تراکتورسازی تبریز؛ ساعت ۱۴:۳۰

تیم پدیده مشهد هفته گذشته برابر نارنجی پوشان سایپا با نتیجه ۱ بر صفر شکست خورد. این تیم برای جبران شکست هفته قبل به مصاف تراکتورسازی می رود.

شاگردان مهاجری با ۲۳ امتیاز در جایگاه دهم می باشند و می خواهند با برد در بازی خانگی جایگاه خود را در جدول رتبه بندی بالا بردن بخشند.

در آن سوی میدان، تیم تراکتورسازی با هدایت ساغلام سرمربی جدید خود برابر تیم مشکی پوشان دیار خراسان با نتیجه برابری بدون گل متوقف شد.

این تیم تبریزی با ۲۲ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد.

بازی رفت دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به سود پدیده تمام شد و تیم تراکتورسازی برای جبران شکست بازی رفت به مصاف رقیب مشهدی خود می رود.

پیام حیدری بهمراه کمک هایش علی میرزا بیگی، فرهاد فرهادپور و سید احمد موسوی این بازی را قضاوت می کنند. تیم پارس جنوبی جم در هفته های موخر سیر نزولی در لیگ برتر فوتبال داشته هست.

پارس جنوبی جم- سایپا تهران؛ ساعت ۱۷:۱۵

این تیم هفته گذشته با باخت سنگین برابر استقلال با ۳۳ امتیاز در جایگاه ششم جای گرفت. به هر حال شاگردان تارتار می خواهند با برتری مقابل نارنجی پوشان سایپا جبران مافات کنند اما کار دشواری برابر شاگردان دایی دارند.

در آن سوی میدان، نارنجی پوشان سایپا وضع شایسته ای در جدول رتبه بندی دارند و با ۳۴ امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارند.

جدال دو مربی پرسپولیسی در این بازی جذاب و دیدنی هست.

بازی رفت دو تیم با نتیجه برابری یک بر یک تمام شد.

سید مهدی سید علی، بابک داوری، براتعلی مولوی و پیمان فرخی مهر تیم داوری این بازی می باشند.

ابوطالب طاهریان هم ناظر این بازی هست. تيم فوتبال فولاد با هدايت پورموسوى تا به اينجاى رقابت هاى ليگ برتر موفق شده ۹ برد ،۹ مساوى،۲ باخت ،۲۳ گل زده و ۱۶ گل خورده را در كارنامه ثبت كند.

فولاد -صنعت نفت آبادان ؛ساعت ۱۵ / شنبه ۱۴ بهمن

شاگردان پورموسوى همچنين تا هفته بيست و يكم رقابت ها توانستند با كسب ۳۶ امتياز رتبه دوم جدول را به خود اختصاص دهند.

فولادى ها در هفته بيست و يكم مقابل سپاهان به برترى يك بر صفر رسيدند و در همين راستا آنان در پی كسب برد در ديدار مقابل صنعت نفت می باشند تا به اين ترتيب در جايگاه خود باقى بمانند در غير اين صورت آنان يك پله سقوط خواهند كرد.
در طرف مقابل شاگردان كمالوند تا هفته بيست و يكم رقابت ها موفق به كسب ۲۸ امتياز گردیدند و رتبه نهم جدول را از آن خود كردند.

صنعت نفتى ها همچنين تا به اينجاى رقابت ها ۸ برد ،۴ مساوى ،۹ باخت ،۲۴ گل زده و ۲۵ گل خورده را در كارنامه به ثبت رساندند.

بازيكنان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان با برد سه بر صفر مقابل سپيد رود در هفته بيست و يكم در صدد می باشند تا با پيروزى مقابل فولاد و كسب ۳ امتياز جايگاه خود را در جدول تا دو پله بالا بردن دهند.

بازيكنان تيم فوتبال استقلال تا هفته بيست و يكم رقابت هاى ليگ برتر موفق گردیدند ۸ برد ،۸ مساوى ،۵ باخت ،۲۳ گل زده و ۱۰ گل خورده را در كارنامه به ثبت برسانند.

ذوب آهن -استقلال تهران ؛ساعت ۱۷ / يكشنبه ۱۵ بهمن

شاگردان شفر همچنين تا به اينجاى رقابت ها با ۳۲ امتياز رتبه ۶ جدول را به خود اختصاص داده اند.

استقلالى ها با برد ۴ بر صفر مقابل پارس جنوبى در هفته گذشته در پی اين می باشند تا در ديدار مقابل ذوب آهن نيز به پيروزى برسند و با كسب امتياز جايگاه خود را در جدول ۲ پله بالا بردن دهند.

همچنين محسن كريمى و قائدى هم به دليل مصدوميت از همراهى آبى پوشان باز مانده اند.

در طرف مقابل تيم فوتبال ذوب آهن با هدايت قلعه نويى توانسته تا به اينجاى رقابت ها ۹ برد ،۸ مساوى ،۴ باخت ،۳۰ گل زده و ۲۲ گل خورده را در كارنامه ثبت كند.

بازيكنان تيم فوتبال ذوب آهن همچنين تا به اينجاى رقابت ها موفق گردیدند با كسب ۳۵ امتياز رتبه سوم جدول را بدست آورند.

شاگردان قلعه نويى در ديدار هفته گذشته نيز مقابل استقلال خوزستان به برد ۲ بر صفر دست پيدا كردند و در همين راستا آنان در صدد می باشند تا با كسب پيروزى مقابل شاگردان شفر يك پله جايگاه خود را ارتقاء دهند.

بی شک رقابت ميان بازيكنان قلعه نويى و شفر سخت می باشد به چه سبب كه هر دو تيم براى برد و كسب سه امتياز بازى وارد ميدان مسابقه مى گردند.