تاریخ: ۲۱:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
“پینوکیو”  با طراحی های فانتزی در همدان به روی صحنه می رود

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، نمایش پینوکیو از اصفهان به نویسندگی و کارگردانی امیر شیخ جبلی تامین شده هست که در قسمت تئاتر کودک و تئاتر ملت های در بیست و چهارمین مرحله جشنواره بین‌المللی تئاتر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، نمایش پینوکیو از اصفهان به نویسندگی و کارگردانی امیر شیخ جبلی تامین شده هست که در قسمت تئاتر کودک و تئاتر ملت های در بیست و چهارمین مرحله جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان به روی صحنه می‌رود.

پینوکیو در اولین روز اجراهای این مرحله از جشنواره روز جمعه دهم آذرماه در سه وقت ۱۰ صبح، ۱۵ و ۱۷:۳۰ در سالن کلیدی مجتمع فرهنگی- هنری بوعلی سینا در قسمت تئاتر کودک و تئاتر ملت های به روی صحنه می‌رود.

وی بیان داشت: این نمایش به همت گروه تئاتر نگار سبز زنده رود و با مشارکت دفتر مهارتی تئاتر ارگان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان بعد از دو مرحله اعمال عمومی موفق در اصفهان، در قسمت مسابقه تئاتر ایران بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان شرکت می‌کند.

این مطلبو از دست ندید!  گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره نوروز

نویسنده و کارگردان پینوکیو بیان کرد: نمایش«پینوکیو» با ساختاری موزیکال و استفاده از طراحی‌های فانتزی در عناصر نمایشی در اجراهای عمومی توانست نه‌تنها کودکان لکن خانواده‌های آن‌ها را نیز به خود جلب کند.

شیخ جبلی بیان کرد: استقبال مخاطب های از تئاتر کودک نیازمند ارتقای سطح کیفی آثار و دقت به ویژگی‌ها و پارامترهای خاص این نوع تئاتر هست.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، بیست‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۱۵ آذرماه با دبیری مریم کاظمی در همدان برگزار می‌شود.