تاریخ: ۱۴:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
پیشکسوت پرسپولیس پشت پرده اتفاقات اخیر را افشا کرد/ تشکیل باند توسط چند بازیکن

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، عربشاهی در خصوص اعتراض هواداران پرسپولیس به اعتصاب بازیکنان این تیم در دیدار روز گذشته مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: نفس حرکت بازیکنان پرسپولیس بسیار بد و حرکات آنها اصلاً قشنگ نبوده است. من شنیده‌ام بازیکنان پرسپولیس امسال بین ۶۵ تا ۷۵ درصد مبلغ قرارداد خود را […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

عربشاهی در خصوص اعتراض هواداران پرسپولیس به اعتصاب بازیکنان این تیم در دیدار روز گذشته مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: نفس حرکت بازیکنان پرسپولیس بسیار بد و حرکات آنها اصلاً قشنگ نبوده است. من شنیده‌ام بازیکنان پرسپولیس امسال بین ۶۵ تا ۷۵ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و با این وجود، این‌گونه رفتار می‌کنند.

وی تصریح کرد: اگر بازیکنان پرسپولیس جای بازیکنان تیم‌های مانند سیاه‌جامگان، نفت و استقلال خوزستان بودند چگونه رفتار می‌کردند؟ شنیدم بیرانوند در بازی مقابل ذوب‌آهن نیز حرکت بسیار زشتی انجام داده است. ایشان باید بداند امثال من ضیا عربشاهی با ۱۱ سال سابقه در تیم ملی و ۱۳ سال حضور در پرسپولیس اگر به جایگاهی رسیده‌ایم به خاطر وجود این هواداران بوده است. فقط بازی کردن در تیم ملی و پرسپولیس مهم نیست و باید یک بازیکن جنبه نیز داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: زمان ما نیز پول بود و ارزش خودش را داشت. من و پنجعلی سال ۶۷ پیشنهاد هفت میلیونی داشتیم، اما به عشق هواداران و پیراهن پرسپولیس ماندیم. در آن زمان هفت میلیون تومان پول یک آپارتمان ۲۲۰ متری بود که در حال حاضر هشت میلیارد قیمت دارد. ما به هر چه رسیدیم به خاطر وجود هواداران بوده است. این درست است که خودمان نیز تلاش و تمرین می‌کردیم، اما ۳۰ درصد موفقیت ما به خاطر حمایت و تشویق هوادار روی سکو بود.

عربشاهی با تأکید بر تشکیل باند پنج شش نفره در تیم پرسپولیس و هدایت جریان اعتصاب بازیکنان گفت: متأسفانه چند بازیکن که همه مردم نیز آنها را می‌شناسند در پرسپولیس باند تشکیل داده‌اند و این خیلی بد است که هدایت جریان اعتصاب را در دست گرفته‌اند. این درست است که ما از تیم بیرون هستیم، اما پرسپولیس خانه دوم ماست و نسبت به اخبار این تیم بی‌تفاوت نیستیم.

این مطلبو از دست ندید!  اهدا نهال به مردم در ماه محرم

وی افزود: هواداران پرسپولیس امثال مسلمان و بیرانوند را مسلمان و بیرانوند کرده‌اند و آنها باید قدر این محبوبیت و پیراهن تیم بزرگی را که برتن کرده‌اند به خوبی بدانند. اگر زمانی من شماره ۱۴ تیم را می‌پوشیدم به خوبی می‌دانستم قبل از من این پیراهن بر تن محمود خوردبین بوده است یا پنجعلی وارت پیراهن پنج جعفر کاشانی بوده است.

پیشکسوت پرسپولیس با تأکید بر ضعف مدیریت در اعتصاب بازیکنان پرسپولیس گفت: ضعف مدیریت خیلی در این مسئله مؤثر بوده است و همچنین سرمربی تیم نیز نباید اجازه همچنین رفتاری را به بازیکنان می‌داد. برانکو نباید در سفرها اجازه بدهد این پنج شش بازیکن هم اتاق باشند و باید آنها را پخش کنند تا بیش از حد جو تیم را متشنج نکنند. این بازیکنان قبل از حضور در پرسپولیس نیز در تیم‌های دیگر بودند، اما کدامیک از آنها این محبوبیت را داشته است؟!

وی در پایان خاطر نشان کرد: مسلمان، طارمی، بیرانوند و رضاییان قبل از حمایت از سوی این هواداران این اعتمادبه‌نفس را داشتند؟ با حمایت این هواداران بوده که آنها توانستند توانایی خود را به نمایش بگذارند. آیا این نفرات در تیم‌های دیگر که بازی می‌کردند این محبوبیت را داشتند؟ این نفرات باید بدانند باید به عشق این هواداران بازی کنند و عشق به پول نداشته باشند.

 

برچسب ها: ,