گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه مقررات و مقررات در بین مدیران حرمتی ندارد، عنوان کرد: بحث‌های سیاسی و جناحی ما را به محلی نمی‌رساند. آیا در ازاء آلودگی هوا، ترافیک، اقتصاد مریض و افزایش پرونده‌های دادگاه‌ها که منحصرا در سه ماهه نخست سال کنونی نسبت به همانند […]

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه مقررات و مقررات در بین مدیران حرمتی ندارد، عنوان کرد: بحث‌های سیاسی و جناحی ما را به محلی نمی‌رساند.

آیا در ازاء آلودگی هوا، ترافیک، اقتصاد مریض و افزایش پرونده‌های دادگاه‌ها که منحصرا در سه ماهه نخست سال کنونی نسبت به همانند سال سابق ۵۰۰ هزار پرونده افزایش داشته هست وظیفه داریم؟

آیا در ازاء آلودگی هوا، ترافیک، اقتصاد مریض و افزایش پرونده‌های دادگاه‌ها که منحصرا در سه ماهه نخست سال کنونی نسبت به همانند سال سابق ۵۰۰ هزار پرونده افزایش داشته هست وظیفه داریم؟نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس افزود: ما از استقلال سیاسی و توانمندی‌های نظامی شایسته و از رهبری توانمند و با درایت بهره مند هستیم ولی ضعف‌ها و کاستی‌های جدی وجود دارد که اگر به آن دقت نشود با آینده مبهمی مواجه خواهیم گردید. امروز به دلیل نوع وظیفه های که داریم تکلیف ما زیادتر از بقیه هست.

این نماینده مجلس در انتهاء با تاکید بر اینکه بحث‌های سیاسی و جناحی ما را به محلی نخواهد رساند و بی‌خودی برای مسائل جناحی نباید دعوا کرد، ایده کرد: پس از تصویب بودجه شش ماه و یا یک سال مجلس هرگونه قانون‌گذاری را تعطیل کرده و به مساعدت کمیسیون‌ها به تنقیح مقررات و نظارت بپردازد و یا اینکه اگر رهبری هم صلاح بدانند سال آینده را سال احترام به قانون نامگذاری کنند.