تاریخ: ۱۲:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۰۲
پیشنهاد مخصوص عشق گردی برای گذراندن ماه عسل (۱)

ماهنامه همشهری سرزمین من – رضا یوسفی: زیادی از سفرهای تفریحی، سفرهایی هست که زوج های جوان انجام می دهند و در قالب ماه عسل یا سفر عاشقانه، به منطقه های جذاب و در عین حال دنج عزیمت می کنند تا عشق خود را عمیق تر کنند و فارغ از شلوغی ها و هیاهوی روزمره، […]

ماهنامه همشهری سرزمین من – رضا یوسفی: زیادی از سفرهای تفریحی، سفرهایی هست که زوج های جوان انجام می دهند و در قالب ماه عسل یا سفر عاشقانه، به منطقه های جذاب و در عین حال دنج عزیمت می کنند تا عشق خود را عمیق تر کنند و فارغ از شلوغی ها و هیاهوی روزمره، روزها و شب هایی زیبا را با هم بگذرانند. در این مطلب اهتمام کرده ایم ۱۰ نقطه ای را معرفی کنیم تا با هم به یک ماه عسل خوش بروید.

جنگل عاشقانه پایتخت

۱٫ پارک جنگلی شیان – پایتخت

۱٫ پارک جنگلی شیان – پایتختشهر تهران علی رغم همه شلوغی ها و آلودگی هایی که دارد، چند پارک جنگلی بزرگ هم دارد که به شکلی ریه های شهر تهران حساب می گردند و جزیره هایی برای آرامش و تفریح در پایتخت می باشند. پیشنهاد ما جنگل «شیان» در شمال شرقی تهران هست که از برج سازی مصون مانده و ضمنا به وسیله داشتن امکاناتی مثل هتل و رستوران و کافی شاپ و فضاهای ورزشی و علاوه بر این فضای کمپینگ، برای عشق گردی و زوج ها هم بسیار مناسب هست

پیشنهاد مخصوص عشق گردی برای گذراندن ماه عسل

در سفر عاشقانه تان به تهران برای گذراندن یک شب دلپذیر توان دارید سراغ یکی از این ریه های تهران بروید. پیشنهاد ما جنگل «شیان» در شمال شرقی تهران هست که از برج سازی مصون مانده و ضمنا به وسیله داشتن امکاناتی مثل هتل و رستوران و کافی شاپ و فضاهای ورزشی و علاوه بر این فضای کمپینگ، برای عشق گردی و زوج ها هم بسیار مناسب استو حتی خیلی از تهران نشین ها هم دوست دارند که قید آپارتمان نشینی را زده و شبی را در شبان اقامت کنند و هوای تمیزش را تجربه نمایند. این پارک جنگلی هزار هکتاری، در نزدیکی باغ پرندگان تهران قرار دارد و گردشگران توان دارند هر دو را در یک سفر تجربه نمایند.

در جنگل شیان، غذا خوردن در دل طبیعت و پیاده روی و دوچرخه سواری را فراموش نکنید و اگر هم برای اقامت، هتل را به کمپینگ ترجیح می دهید، باید با شماره های ۲۲۹۴۷۹۱۶ و ۲۲۹۴۷۹۲۳ ارتباط بگیرید.

بهشتی برای زوج ها

۲٫ تنگ بستانک – فارس

چگونه برسیم: پارک جنگلی شیان در منطقه لویزان واقع شده و از بزرگراه های امام علی (ع) شمال و زین الدین غرب و علاوه بر این بلوار هنگام (پایین تر از بزرگراه بابایی) میتوان وارد مسیر شیان گردید. ۲٫

پیشنهاد مخصوص عشق گردی برای گذراندن ماه عسل

تنگ بستانک – فارساستان فارس یکی از خوب ترین نقاط برای گردشگری عاشقانه و لطیف در فصل بهار هست و در این میان، منطقه «تنگ بُستانک» نامیده شده به بهشت گمشده، نگین منطقه های زیبا و دنج استان فارس محسوب می شود. ( وجود چشمه ها و آبشارهای مکرر و جنگل سرسبز و انبوه در منطقه ای دنج و خلوت با هوای تمیز، مهمترین جذابیت بهشت گمشده محسوب می شود و زیادی از خانواده ها و زوج ها را در فصل بهار به آنجا می کشاند.) تنگ بستانک در نزدیکی «کامفیروز» (بین اقلید و شیراز) واقع شده هست و اگر به آنجا می روید، برای اقامت توان دارید از محلی های روستای «مِهجِن آباد» خانه یا اتاق کرایه کنید. (برای رزرو و اکتساب اطلاعات زیادتر با شماره ۰۹۱۷۹۰۷۶۹۷۴ ارتباط بگیرید.

) در خود محوطه تنگ بستانک و بهشت گمشده (نزدیک چشمه ها) توان دارید چادر برپا کنید و شبی را در دل جنگل بگذرانید. محوطه جنگلی، دارای پارکینگ و رستوران و سرویس بهداشتی و نگهبان و ابزارها کمپینگ هست.

تجربه آبگرم

۳٫ آبگرم لاویج – مازندران

چگونه برسیم: در میانه مسیر اصفهان به شیراز وارد جاده «اقلید» شوید و بعد از اقلید مسیرتان را به طرف غرب ادامه دهید تا بعد از «آسپاس سده» خروجی تنگ بُراق و کامفیروز را در سمت چپ تان نگاه کنید. تنگ براق را که رد کردید پیش از کامفیروز به روستای مِهجِن آباد و جاده بهشت گمشده می رسید.

پیشنهاد مخصوص عشق گردی برای گذراندن ماه عسل

۳٫ آبگرم لاویج – مازندرانیکی از تفریحات مورد علاقه در سفر، آبتنی در آبگرم هست. منطقه های کوهستانی شمال ایران دارای چشمه های آبگرم متعددی می باشند که آبگرم «لاویج» در نزدیکی «چمستان» یکی از سرشناس ترین آنهاست؛ چشمه آبگرمی که در دل یک روستای کوهستانی و مرتفع هست و از آمل یا نور میتوان به آن رسید و علاوه بر آبتنی در آبگرم، از تماشای جنگل های هیرکانی و خرید عسل از کندوداران منطقه و سر زدن به دریاچه «الیمالات» هم که در همان نزدیکی هست، لذت برد. دور تا دور دهستان لاویج را حصار بلندی از کوه های البرز فرا گرفته هست که در بهار و تابستان پوشیده از درختان انبوه و سرسبز می شود که مناطر بدیع و دل انگیزی خلق می کند.

این مطلبو از دست ندید!  رویکرد آمریکا به علم رویکرد سلطه بر جهان است/ دانشگاه و صنعت در حوزه فضای مجازی جامانده‌اند

این منطقه از آب و هوای بسیار مطبوع و خنکی در بهار و تابستان بهره مند هست که بهمراه طبیعت و سرسبزی بی مثل، مسافران و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. محلی ها خانه و اتاق به مسافران کرایه می دهند و خیال تان بابت اقامت راحت باشد.

دهکده عشق

۴٫ شهرک توریستی چادگان – اصفهان

در نتیجه در لاویج توان دارید در دل طبیعت زیبا، روزهای عاشقانه خوبی را تجربه کنید. چگونه برسیم: از آمل که وارد جاده چمستان شوید، باید چمستان را هم رد کنید تا به پارک جنگلی «کَشپل» برسید. در کنار ورودی پارک جنگلی، یک جاده کوهستانی و سربالایی می بینیدکه شما را به روستا و آبگرم لاویج می رساند…) ۴٫

پیشنهاد مخصوص عشق گردی برای گذراندن ماه عسل

شهرک توریستی چادگان – اصفهاناگر می خواهید شبی را در هوای خنک بخوابید و صبح هم با تماشای منظره آب زلال از خواب بیدار شوید، دهکده تفریحی زاینده رود یکی از خوب ترین انتخاب هاست. سازمان عمران زاینده رود، این مجموعه توریستی را در نزدیکی شهر چادگان در استفان اصفهان احداث کرده و در حقیقت مشرف به دریاچه سد زاینده رود هست. آب زاینده رود بعد از تغذیه از سرشاخه های غربی اش (مانند کوهرنگ و .

) به این سد می ریزد و برخلاف پایین دست زاینده رود که دچار کم آبی های متاثر از برداشت های بی رویه هست، اینجا همیشه آب زلال را می بینید. دهکده تفریحی زاینده رود ۲۵۰ هکتار پهنه دارد و دارای ۱۵۰۰ واحد ویلایی و آپارتمانی هست که زیادی از آنان به گردشگران کرایه داده می شود. از آنجا که تنها کسانی که ویلایی کرایه کرده باشند اذن ورود و رفت و آمد در شهرک را دارند، این مزیت را برای دهکده تفریحی به ارمغان آورده که از شلوغی های رایج در پلاژهای به مثابه، در آن خبری نیست.chadegan.com انواع ابزارها تفریحی و ورزشی مثل قایقرانی، دوچرخه سواری و مسیرهای مخصوص پیاده روی هم در این شهرک موجود هست.chadegan-vila.ir چگونه برسیم: در مسیر اصفهان به الیگودرز که در حرکت باشید، پیش از رسیدن به «دامنه» جاده چادگان را در سمت چپ خود می بینید.

گشت و گذار در جنگل

۵٫ پارک جنگلی سیاسرد – چهارمحال و بختیاری

در این جاده هم دو کیلومتر مانده به خود شهر چادگان، یک میدان بیضی شکل می بینید و آنجا باید به سمت چپ بپیچید تا بتوانید وارد شهرک توریستی زاینده رود شوید. برای رزرو ویلا و سوییت توان دارید از سایت های www. پارک جنگلی سیاسرد – چهارمحال و بختیاریشهر مرتفع و سردسیر «بروجن» یکی از مقاصد گردشگری جذاب و بکر برای خانواده ها و زوج هاست.

پیشنهاد مخصوص عشق گردی برای گذراندن ماه عسل

پارک جنگلی «سیاسرد» که ارتفاعش از بروجن هم بالاتر هست، در نزدیکی این شهر واقع شده و شب های بهار و تابستان میزبان مسافرانی از راه های دور و نزدیک هست. ابزارها تفریحی پارک در سال های موخر فراوان شده و به سادگی میتوان سفری خانوادگی به آنجا داشت و از مناظر درختان کهنسال باغ و خنکای چشمه آبش لذت برد.

زیادی از روج های جوان و پر انرژی، فاصله بروجن تا سیاسرد را پیاده یا با دوچرخه طی می کنند…