گروه: بلیط
تاریخ: ۸:۵۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری دانشجو، عصر روز دوشنبه ساکنان ساختمانی در خیابان فلسطین تهران مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ را از حضور سارق مسلح در ساختمان با خبر کردند. لحظاتی بعد تیمی از مأمورین کلانتری فلسطین راهی محل سانحه گردیدند. مأمورین پلیس در مسیر رفتن به محل سانحه متوجه درگیری مرد جوانی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری دانشجو، عصر روز دوشنبه ساکنان ساختمانی در خیابان فلسطین تهران مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ را از حضور سارق مسلح در ساختمان با خبر کردند. لحظاتی بعد تیمی از مأمورین کلانتری فلسطین راهی محل سانحه گردیدند. مأمورین پلیس در مسیر رفتن به محل سانحه متوجه درگیری مرد جوانی با راکب یک موتور سیکلت شده و مرد مزاحم را دستگیری کردند.

راکب موتور گفت: من در حال گذر از محل بودم که این مرد راهم را سد کرد و سوار موتورم گردید. او اظهار کرد که عجله دارد و خواست به سرعت وی را از این محل دور کنم. بسیار زود آشکار گردید که مرد مزاحم کسی نیست جز سارق مسلحی که از خانه پیرزن فرار کرده‌است. در شاخه دیگری از تحقیقات مأمورین کلانتری از پیرزنی که سارق مسلح قصد دزدی از خانه‌اش را داشت تحقیق کردند.

او گفت: در حال نماز خواندن بودم که یک‌نفر زنگ خانه را زد. پس از خواندن نماز او همچنان مشغول زنگ زدن بود، اما توجه نکردم. مردی را نگاه کردم که خودش را همسایه معرفی کرد.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت مدیرعامل پرسپولیس به استانبول باطل شد

مرد مسلح هم که ترسیده بود به سرعت از ساختمان خارج گردید. هنوز زمان بسیاری نگذشته بود که خبر رسید مأمورین کلانتری در راه رسیدن به خانه‌ام سارق مسلح را دستگیری کرده‌اند. زن سالخورده پس از رو به رو با سارق مسلح وی را شناسایی کرد. سارق مسلح که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، گفت: من اهل شهرستان هستم و اعتیاد شدیدی به استفاده شیشه دارم. امروز می‌خواستم به شهرستان بروم، اما پول نداشتم. تصمیم گرفتم برای تهیه پول بلیت دزدی کنم که دستخوش گردیدم!

تصمیم گرفتم برای تهیه پول بلیت دزدی کنم که دستخوش گردیدم!سرهنگ علیزاده ریاست کلانتری ۱۰۷ فلسطین گفت: تحقیقات برای شناسایی جرائم زیادتر متهم در جریان هست.