تاریخ: ۱:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
پیام قدردانی مدیرعامل باشگاه تراکتور از حضور پرشور هواداران

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، امروز  باشگاه تراکتورسازی طی جشنی با حضور هوادران این باشگاه از لوگو و لباس جدید این تیم رونمایی کردند. به همین مناسبت، غلامرضا صادقیان، مدیرعامل این باشگاه، بیانیه‌ای صادر و از هوادران این باشگاه قدردانی کرد. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، امروز  باشگاه تراکتورسازی طی جشنی با حضور هوادران این باشگاه از لوگو و لباس جدید این تیم رونمایی کردند. به همین مناسبت، غلامرضا صادقیان، مدیرعامل این باشگاه، بیانیه‌ای صادر و از هوادران این باشگاه قدردانی کرد.

ببینید: فیلم/ رونمایی از لوگوی جدید باشگاه تراکتور

در متن پیام مهندس غلامرضا صادقیان آمده است:

سلام و عرض ادب خدمت هواداران پرشور تراکتور که بهترینی دیگر در عرصه فوتبال خلق کردند. 

امروز پرشورها فرهنگ و شأن بالایشان را در حضور بانوان طرفدار تراکتور، نشان داده و بدون کوچکترین حاشیه و مشکلی در کمال آرامش و امنیت مراسم را تماشا و همراهی کردند و نام تراکتور را در سالن شش هزار نفری شهید پورشریفی طنین انداز کردند.

قطعا این حضور حماسی و تشویق‌های شما هواداران قوت قلبی برای مالک، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان تراکتور شد که باعث می‌شود با اقتدار در مسابقات لیگ برتر حاضر شویم.

این مطلبو از دست ندید!  نجابتی: تجربه خلق اثر برای امیرالمومنین(ع) هرگز با تجربه یک تاجر قابل قیاس نیست

همچنین این حمایت پرشورها وظیفه مدیریت باشگاه را سنگین‌تر می‌کند تا با تلاش بیشتر در راستای موفقیت و حرفه‌ای گری قدم برداریم.

جا دارد از مسئولان استان، بویژه تلاشها و حمایتهای فرماندار محترم تبریز ؛مدیرکل ورزش و جوانان استان ؛رییس ورزش و جوانان شهرستان تبریز و عوامل پرتلاش و زحمتکش انتظامی و امنیتی استان شهرستان تبربز نهایت سپاس و قدردانی را داشته باشم؛ چرا که برگزاری این جشن خانوادگی بدون مدیریت وکمک این عزیزان غیرممکن بود.