تاریخ: ۲۲:۵۳ :: ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
پيام نوروزی  استاندار همدان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،  سید سعید شاهرخی استاندار همدان به مناسبت فرارسیدن سال جدید در پیامی حلول سال جدید و بهار طبیعت را به مردم استان همدان تبریک گفت. به نام خدای مهربان خدای تغییر دهنده حالت‌ها به احسن الحال خداوند بزرگ را شاکرم که تحول […]

پيام نوروزی  استاندار همدانبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،  سید سعید شاهرخی استاندار همدان به مناسبت فرارسیدن سال جدید در پیامی حلول سال جدید و بهار طبیعت را به مردم استان همدان تبریک گفت.

به نام خدای مهربان

خدای تغییر دهنده حالت‌ها به احسن الحال خداوند بزرگ را شاکرم که تحول در طبیعت و فصل‌ها را به عنوان نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی و پایایی و پویایی زندگی قرار داد تا تحول فصول و بهار طبیعت، آغاز و بهانه‌ای برای تغییر نگرش و منش و فرصتی مغتنم جهت استعانت از خداوند باری تعالی باشد و انسان‌ها را مشمول “حول حالنا الی احسن الحال” نموده و بندگانش را به سمت بهترین‌ها هدایت فرماید.

حلول سال نو و تقارن آن با ولادت امام علی (ع) را به ملت شریف و محب اهل بیت (ع) ایران اسلامی بویژه هم استانی‌های متدین و فرهیخته، تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال، سالی سرشار از خیر و برکت و توفیق و تندرستی برای همگان مسألت می‌نمایم.

همدان در سال ۹۷ به رغم مشکلات و فشار‌های بسیاری که دشمنان اسلام برای برهم زدن برنامه‌های ایران اسلامی و سد راه پیشرفت و توسعه کشور داشتند، توانست سال خوب و پر توفیقی را سپری کند.

اوج این برنامه‌ها که نشانگر شکست دشمنان در انزوای ایران اسلامی بود، میزبانی از سفرا، وزرا و مدیران شرکتها، گردشگران و سرمایه گذاران خارجی در استان در قالب دو برنامه همدان پایتخت گردشگری آسیا و نشست مجمع جهانی گردشگری UNWTO و برنامه‌های جانبی این دو رویداد مهم در سال ۲۰۱۸ در همدان بود.

همدان در سال ۹۷ به مناسبت میزبانی رویداد‌های ۲۰۱۸ در حوزه گردشگری بسیار خوش درخشید، اما این پایان کار نیست و در سال ۹۸ برنامه‌های آغاز شده ادامه خواهد یافت و ما سال ۲۰۱۹ میلادی را در همین مسیر قدم بر خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد در سال ۲۰۲۰ میلادی همدان با توجه به شایستگی ها، میزبان اجلاس جهانی طبیعت گردی باشد.

در این فرصت از همه گردشگران داخلی و خارجی در تعطیلات نوروزی برای حضور در همدان اولین پایتخت سرزمین مقتدر ایران و پایتخت گردشگری آسیا در سال ۹۷، دعوت می‌نمایم و امیدوارم خاطرات خوبی از پایتخت تاریخ و تمدن ایران با خود به ارمغان برند.

در پایان ازهمراهی و همکاری خوب مردم استان در راستای اجرای اهداف نظام و برنامه‌های دولت و وحدت و همدلی مسئولان استان صمیمانه سپاسگزارم و امیدواریم این همراهی و فضای اتحاد در سال ۹۸ نیز استمرار یابد و به مردم عزیز نیز اطمینان می‌دهم که مدیران استان تمام توان خود را در جهت خدمت رسانی به ایشان بکار گرفته و قدر دان محبت‌ها و همراهی آن‌ها خواهند بود.

نوروزتان خجسته باد سید سعید شاهرخی استاندار همدان

این مطلبو از دست ندید!  حمله شیر به مسئول دهکده طبیعت قزوین +فیلم