گروه: زنان
تاریخ: ۱۹:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
پنج بانوی خوزستانی برای حضور در مسابقات او اسپرت جهان انتخاب شدند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، رییس هیات ورزش های رزمی خوزستان اظهارکرد:با تصمیم کادر فنی پنج بانوی خوزستانی پس از تایید نهایی به همراه تیم‌ ملی او اسپرت کارگری ایران، عازم مسابقات قهرمانی نخبگان جهان می‌شوند.حسین برون روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پریسا دالکی ‌نژاد، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، رییس هیات ورزش های رزمی خوزستان اظهارکرد:با تصمیم کادر فنی پنج بانوی خوزستانی پس از تایید نهایی به همراه تیم‌ ملی او اسپرت کارگری ایران، عازم مسابقات قهرمانی نخبگان جهان می‌شوند.
حسین برون روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پریسا دالکی ‌نژاد، فریده قائدی، یگانه خندان، نیلوفر علی ‌نژادی و الهام بخشی به عنوان ورزشکار و فاطمه قایدی به عنوان مربی تیم ‌ملی او اسپرت ایران را در این رقابت‌ها همراهی می کنند.
رقابت های او اسپرت نخبگان جهان در روزهای ۲۶ مهر تا دوم آبان ‌در کشور ترکیه برگزار می‌‌شود و تیم‌ ملی ایران با ترکیب کامل در این مسابقات شرکت می‌کند.
او اسپرت مجموعه فعالیت‌های جسمانی و ذهنی سازمان یافته به منظور آمادگی تن و روان و ارتقای تندرستی و دفاع شخصی آمیخته با فرهنگ ایران است.
۶۰۳۷
خبرنگار: محمد شاکری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی