پس از حواشی ۲۰۰ لپ‌تاپ حالا هواپیمای اختصاصی آقای وزیر خبرساز شد

0
اشتراک

پس از حواشی ۲۰۰ لپ‌تاپ حالا هواپیمای اختصاصی آقای وزیر خبرساز شد

پس از حواشی ۲۰۰ لپ‌تاپ حالا هواپیمای اختصاصی آقای وزیر خبرساز شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته خبر استعفای مینا مهرنوش مدیرعامل جوان رایتل در فضای مجازی منتشر شد. او که در شهریور ماه به این سمت منصوب شده بود پس از کش و قوس‌هایی سرانجام از این سمت کناره‌گیری کرد و پس از آن در مصاحبه‌ای از دلایل استعفایش گفت. مهرنوش در بخشی از صحبت‌هایش پس از مصوبه ارائه شده از سوی سازمان تنظیم مقررات برای تأیید حکم مدیرعاملی‌اش به نام آذری جهرمی، وزیر ارتباطات اشاره کرد و نظر او را در تصمیم‌گیری نهایی برای استعفا بی‌تأثیر ندانست. این استعفا فارغ از دلایلش حواشی‌ای را برای وزیر جوان وزارت ارتباطات به همراه داشت، اما تاکنون آذری جهرمی واکنشی به آن نداشته است.

این تنها حاشیه‌ای نیست که این روز‌ها جهرمی و وزارتخانه‌اش با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. چند روز پیش خبر اهداء ۲۰۰ لپ‌تاپ از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نهاد ریاست جمهوری بر سر زبان‌ها افتاد و در فضای مجازی موجی ایجاد کرد. جهرمی در حیاط دولت این موضوع را به‌صراحت تکذیب نکرد و فقط گفت از آن اطلاعی ندارد تا اینکه روز گذشته در پستی در صفحه اینستاگرام خود سند دستور استرداد ۲۰۰ لپ‌تاپ را به اشتراک گذاشت و گفت لپ‌تاپ‌ها به مناطق محروم سیستان و بلوچستان منتقل خواهد شد.

پس از حواشی ۲۰۰ لپ‌تاپ حالا هواپیمای اختصاصی آقای وزیر خبرساز شد

اما موضوع لپ‌تاپ‌های اهدایی هنوز کاملاً جمع و جور نشده بود که بحث هواپیمای اختصاصی وزیر در سفر به بیرجند و صرف هزینه هنگفت برای آن مطرح شد. گفته می‌شود مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران برای سفر آذری جهرمی به بیرجند هواپیمای اختصاصی اجاره کرده و ۱۰۷ میلیون تومن از بودجه همراه اول را صرف آن کرده است.

جهرمی

همه این موضوعات دست به دست هم دادند تا کاربران فضای مجازی با هشتگ #حق_الناس که روزی خودِ آذری جهرمی آن را به کار می‌برد، از او مطالبه کنند و بخواهند تا نسبت به اتفاقات و جریانات این روز‌های وزارتخانه متبوعش پاسخ دهد.

جهرمی

جهرمیجهرمی

جهرمی

جهرمی

جهرمی

جهرمی

جهرمی

جهرمی

جهرمی

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.