گروه: شغل
تاریخ: ۱:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
پرکردن دستاوردهای علمی با بتن؛ خارج شدنی اندیشه غیرانقلابی و خسته بود

خروجی اندیشه غیرانقلابی و خسته پر کردن دستاوردهای علمی با بتن بود وی دنبال کرد: در مقابل این اندیشه انقلابی، اندیشه غیرانقلابی و خسته‌ای نیز وجود دارد که کارکرد آن علی‌رغم وجود ابزارهای به‌مراتب زیادتر، محدودهی امن و ابزارهای مادی عظیم، دستاوردی جز پر کردن دستاوردهای علمی کشور با بتن ندارد. مسئول قرارگاه شهید باقری […]

خروجی اندیشه غیرانقلابی و خسته پر کردن دستاوردهای علمی با بتن بود

وی دنبال کرد: در مقابل این اندیشه انقلابی، اندیشه غیرانقلابی و خسته‌ای نیز وجود دارد که کارکرد آن علی‌رغم وجود ابزارهای به‌مراتب زیادتر، محدودهی امن و ابزارهای مادی عظیم، دستاوردی جز پر کردن دستاوردهای علمی کشور با بتن ندارد.

مسئول قرارگاه شهید باقری استان مرکزی درکنار خورده گیری از ثمره نگاه غیرانقلابی و روند سازش در کشور گفت: امروز خارج شدنی روند غیرانقلابی برای کشور خارج آمدن جاسوس از قلب تیم مذاکره‌کننده است؛ خارج شدنی روند غیرانقلابی بذل و بخشش منفعت های ملی به شرکت‌های فرانسوی و چندملیتی است؛ خارج شدنی روند غیرانقلابی تروریست نامیدن ملتی هست که خود قربانی تروریسم هست.

از تنور ایالات متحده و اروپا آبی داغ نخواهد شد

مدیریت لوکس و کاخ‌نشینی به دنبال خانه‌نشین کردن کشاورز است

وی با خورده گیری از سیاست‌های دولت در قسمت کشاورزی اهتمام کرد: امروز در کشور با نوع نگاه و ادارهی مواجه هستیم که با اتکا به اداره کاخ‌نشینی و لوکس خود، به دنبال خانه‌نشین کردن کشاورزان هست. این چه مدل از اداره هست که بر کشاورزی کشور حاکم شده است؟

چرا ضروری هست کشاورزی به‌عنوان در گران دگرگونی اقتصاد این چنین روبه‌زوال باشد

محترمی در ادامه گفت: برخورد با برداشت‌های غیرمجاز آب وظیفه‌ی مدیران هست، ولی آقایان ضروری هست بدانند که نسبت به تهیه اشتغال و معیشت مردم هم وظیفه های به عهده‌دارند.

صدای خرد شدن استخوان‌های کشاورزان زیر بار سو اداره بعضی مدیران شنیده می‌شود

وی افزود: به‌صراحت اظهار می‌کنم اینکه بخواهیم کشاورزی را به سبب سو اداره بعضی مدیران و دستگاه‌ها در حوزه‌ی آب تعطیل بکنیم، بزرگ‌ترین خیانت به این کشور و در حق آیندگان هست.

محترمی دنبال کرد: مردم این شهرستان با برداشت غیرقانونی آب قبول کننده نیستند ولی در مقابل ادارهی که بخواهد تیشه به ریشه‌ی کشاورزی این شهرستان بزند، سخت مخالف‌اند و مقابل روندی که منحصرا به تفکر قویتر کردن اکثر از بیش سرمایه‌داران هست، می ایستند.

وی خطاب به مدیران کشور گفت: آقایان، وزیران، مدیران، کشاورزان ایران را دریابید؛ آقایان استاندار و فرماندار کشاورزی منطقه را دریابید؛ صدای خرد شدن استخوان‌های کشاورزان زیر بار سو اداره بعضی مدیران شنیده می‌شود.

مردم از استانداردهای چندگانه و اعمال گزینشی مقررات به ستوه آمده‌اند

ظلم آشکار بعضی مدیران بر مردم منطقه خنداب

وی به اختلاف مردم و مراجع طبیعی بر سر اراضی کشاورزی منطقه اشاره کرد و اضافه کرد: در همین دهاتی اشاره‌شده دادگاه در اختلاف بین مردم و مراجع طبیعی برای ۹۵۰ هکتار از اراضی حق را به مردم داده هست ولی مراجع طبیعی اکثر از ۵ سال هست که، از اعمال رای دادگاه شانه تهی می‌کند و رای دادگاه را نمی‌پذیرد؛ مردم از اعمال گزینشی مقررات به این شکل رضایت ندارند و این منحصرا یک مورد کوچک از نا عدالتی آشکار در حق کشاورزان و مردم مظلوم بود.

در این کشور کی قرار هست نشست ها آقایان همه شود

محترمی از نشست ها بی‌ثمر مدیران و عدم رسیدگی به مشکلات مردم خورده گیری کرد و گفت: مشکلات مردم با بعضی دستگاه‌های اعمالی غوغا می‌کند و مدیران همان طور در نشست می باشند و آشکار نیست تا کی قرار هست کشاورزان زحمت‌کش، پشت در اتاق‌های ادارات، معطل نشست ها پوچ بعضی مدیران بمانند؛ در این کشور کی قرار هست نشست ها آقایان همه گردد و برای دردها و رنج‌های این مردم راه حل شود؟

نجابت و صبوری کشاورزان در مقابل خیانت های مدیران اشراف‌گرا

وی با خورده گیری از وضع اقتصادی کشاورزان افزود: آیا کشاورزان حق ندارند نسبت به این ظرفیت اجحاف و نا عدالتیی که در حقشان می‌شود داد عدالتی‌خواهی نسبت به خیانت‌های مدیران لوکس سر بدهند؟ تا کی قرار هست این قشر زحمت‌کش جامعه، در طریق پشتیبانی از اقتصاد کشور از خود نجابت و صبوری نشان بدهد؟ تا کی قرار هست جیب کشاورزان روزبه‌روز خالی‌تر شود؟

مسئولان غیرت را از روی دستان پینه‌بسته کشاورزان مشق کنند

مسئول قرارگاه شهید باقری بسیج دانشجویی استان مرکزی با تاکید بر نقش انکارناپذیر کشاورزان در خودکفایی کشور گفت: در هر صورت کشاورزان ثابت نمودند که با همان دسته‌های پینه‌بسته‌ی خود جانانه در میدان تولید و شکوفایی اقتصاد ایستاده‌اند؛ به امید آنکه مدیران و تصمیم گیران کشور نیز غیرت را از روی دست همین زارعان و تولیدکنندگان مشق کنند.

ما اذن انحراف از انقلاب خمینی را نمی دهیم

وی درکنار خورده گیری از محافظه‌کاری‌ها در اظهار مشکلات کشور گفت: بعضی برادران خطاب به ما عنوان می‌کنند که با این ادبیات سخن نکنید، از حقوق های نجومی نگویید، از نا عدالتی در حق کارگران نگویید، از بی‌کفایتی بعضی مدیران نگویید؛ می گویند این اموری شما موجب می‌شود که مردم نسبت به انقلاب بدبین بشوند؛ مردم گرامی بدانید که ما اذن نخواهیم داد انقلاب خمینی منحرف گردد، حقوق‌های نجومی یعنی انحراف از انقلاب، نا عدالتی در حق کشاورزان یعنی انحراف از انقلاب و آقایان بدانند که ما اذن نخواهیم داد انقلاب خمینی منحرف گردد.

برخی مدیران به نام مستضعفان به جیب‌های خودشان خدمت می‌کنند

محترمی در ادامه گفت: قرار گردید انقلاب گردد تا مدیرانی از جنس مردم در راس امور قرار دریافت کنند. قرار گردید مدیرانی از جنس انقلاب به روی کار بیایند و این مدیران از خودشان بگذرند تا در این طریق خدمت به مستضعفان انقلاب اسلامی به خداوند برسند؛ ولی امروز به چه سبب ضروری هست کار به‌جایی برسد که بعضاً بعضی مدیرانی روی کار بیایند که به اسم خدمت به مستضعفان با نامردی همه به جیب‌های خودشان خدمت کنند.

حاشا که بسیجی میدان را تهی کند