گروه: مسافرت
تاریخ: ۲۰:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
پرواز سوپرلوکس استرالیا برای صعود به روسیه

  ستارگان تیم ملی استرالیا در راه برگشت به منزل پروازی رویایی را تجربه نمودند. به گزارش راهنمای سفر من به نقل از “ورزش سه”، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از “ورزش سه”، بازیکنان تیم ملی استرالیا اگرچه موفق به گلزنی در هندوراس نشده و با اکتساب برابری بدون گل روانه منزل شدند؛ اما […]

 

ستارگان تیم ملی استرالیا در راه برگشت به منزل پروازی رویایی را تجربه نمودند.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از “ورزش سه”، به گزارش راهنمای سفر من به نقل از “ورزش سه”، بازیکنان تیم ملی استرالیا اگرچه موفق به گلزنی در هندوراس نشده و با اکتساب برابری بدون گل روانه منزل شدند؛ اما با پروازی فوق العاده و اشرافی برگشت به منزل را تجربه نمودند.

این پرواز مخصوص موجب گردید آنان ثانیه ای در فرودگاه منتظر پرواز نبوده و طریق سن پدرو سولا تا سیدنی را با پرواز اشرافی ایرباس ۳۳۰ طی کنند. این هواپیما بر بر اساس مرسوم اکثر از ۳۰۰ مسافر را در هر پرواز به مقصد می رساند ولی این بار برای راحتی بازیکنان شرطها طوری تنظیم شده بود که ۵۰ نفر در این هواپیما حضور پیدا کنند.

شرطها تنظیم نور هواپیما به نوع ای بود که بازیکنان را در تنظیم مجدد ساعت بدن خود یاری می کرد. در وقت ۲ ساعته ای که هواپیما در حال سوخت گیری بود نیز بازیکنان با بکارگیری از عینک های مخصوص از دگرگونی شرطها روشنایی فاصله می گرفتند.

 

 

رزرو بليط هواپيما آنلاين

چارتر

پرواز چارتر

این پرواز ۲۵۰ هزار یورو نرخ داشت ولی از آن سو بازیکنان هندوراس حدود ۳۳ ساعت طول کشید تا به سیدنی برسند و بالاخره این کانگوروها بودند که روانه روسیه ۲۰۱۸ گردیدند.