گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۴:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲
پرواز بیرجند – زاهدان در فرودگاه بین المللی بیرجند راه اندازی می شود

هادی سلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، هادی سلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در، اظهار داشت: در فعلی به شرطها شایستهی در پروازها در فرودگاه‌های خراسان جنوبی رسیده‌ایم. وی با اظهار اینکه حجم فرودگاه بیرجند زیاد زیاد هست گفت: فرودگاه بین المللی بیرجند آمادگی دارد در هر ساعت دو پرواز انجام دهد […]

هادی سلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، هادی سلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در، اظهار داشت: در فعلی به شرطها شایستهی در پروازها در فرودگاه‌های خراسان جنوبی رسیده‌ایم.

وی با اظهار اینکه حجم فرودگاه بیرجند زیاد زیاد هست گفت: فرودگاه بین المللی بیرجند آمادگی دارد در هر ساعت دو پرواز انجام دهد که ضروری هست از این پتانسیل به صحیحی بکارگیری کرد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی اهتمام کرد: این فرودگاه آمادگی ۳۴۰ پرواز در هفته را دارد که ضروری هست کوشش کنیم تا این حجم پر گردد و علیرغم این دو مرتبه هم به دنبال حجم سازی هستیم.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی اضافه کرد: یک از مهم‌ترین مسیرهای پروازی این هست که نخستین پرواز صبح به مقصد جایگاه ها کشور و آخرین پرواز از همان جا به مقصد بیرجند باشد که خوب ترین حالت پرواز هست.

وی از افزوده شدن یک پرواز مشهد- بیرجند- مشهد در روزهای دوشنبه  خبرداد و گفت: پرواز کیش- بیرجند- کیش از ۴ آذر روزهای شنبه و سه‌شنبه شروع می‌شود.