گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

خبرگزاری تسنیم: نرخ بعضی از پروازهای هواپیمایی در آستانه شهید شدن امام رضا(ع) به مقصد مشهد مقدس حالت نجومی به خود گرفته هست.     تهران به مشهد ۵۴۰ هزار تومان   ب یکی از زواری هست که روز سابق وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس شده هست، وی در این زمینه می گوید: همواره […]

خبرگزاری تسنیم: نرخ بعضی از پروازهای هواپیمایی در آستانه شهید شدن امام رضا(ع) به مقصد مشهد مقدس حالت نجومی به خود گرفته هست.
 

 

 
تهران به مشهد ۵۴۰ هزار تومان   ب یکی از زواری هست که روز سابق وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس شده هست، وی در این زمینه می گوید: همواره روالم این نوع بوده که برای خرید بلیت پرواز به مشهد به سایت های اینترنتی مراجعه می کنم و این بار نیز دقیقاً همین رویه را تکرار کردم ولی وقتی که به سایت مراجعه کردم با نرخ های نجومی مواجه گردیدم.
 
 وی ادامه می دهد: برای نمونه نرخ یکی از پروازها به مشهد روز سابق از تهران، ۵۴۰ هزار تومان بود و جذاب آن که نرخ پرواز از مشهد به تهران نیز ۴۸۰ هزار تومان بود از انجایی که در شرایط عادی این نرخ ها نهایتاً ۲۰۰ هزار تومان هست.
 

 
تبریز به مشهد ۵۴۸ هزار تومان     زائر دیگری که از تبریز به مشهد وارد شده است؛ وی نیز در این زمینه می گوید: تفکر می کنم با نرخ شایستهی به مشهد مقدس سفر کردم ولی همین امروز اگر به شماری از سایت ها سر بزنید شاهد می باشید که نرخ پرواز از تبریز به مشهد برای روز پنجشنبه هفته جاری ۵۴۸ هزار تومان هست.
 
 وی ادامه می دهد: شخصاً مسئله های ای برای تامین بلیت با نرخ شایسته نداشتم زیرا در سایت های بسیاری برای تامین بلیت جستجو کردم ولی انصاف نیست که نرخ بلیط در این ایام تا ۶۰۰ هزار تومان نیز برسد.
 
اهواز به مشهد ۴۹۰ هزار و ۹۶۰ تومان     علیرضا. ب نیز می گوید: وضع تامین بلیت از اهواز به مشهد نیز وضع چندان مساعدی ندارد و حتی تا ۵۰۰ هزار تومان نیز می رسد.
 

این مطلبو از دست ندید!  درخواست ۲۵۰ هزار نفری برای بلیت پرسپولیس - السد