گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
پرسپولیس در پی  درآمد میلیاردی از بازی السد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، باشگاه پرسپولیس نرخ بلیت های این بازی را ۳۵، ۳۰ و ۱۵ هزار تومان اعلام نموده که زیاد به نظر می آید اما باتوجه به حساسیت مسابقه به احتمال زیاد تمام بلیت ها به فروش خواهند رفت. در حالتی که تمام ۷۸ هزار بلیت ورزشگاه به […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از مشرق، باشگاه پرسپولیس نرخ بلیت های این بازی را ۳۵، ۳۰ و ۱۵ هزار تومان اعلام نموده که زیاد به نظر می آید اما باتوجه به حساسیت مسابقه به احتمال زیاد تمام بلیت ها به فروش خواهند رفت.

در حالتی که تمام ۷۸ هزار بلیت ورزشگاه به فروش رسیده شود، پرسپولیسی ها ۶۳۰ میلیون تومان از طبقه دوم و ۷۵۰ میلیون تومان از طبقه اول درآمدزایی می کنند که این عدد در مجموع به یک میلیارد و ۳۸۰ میلیارد تومان می رسد. به طور حدودی نفع خالص سرخ ها از بلیت فروشی کمتر از یک میلیارد تومان می باشد. چون که باشگاه پرسپولیس موظف هست کرایه استادیوم را پرداخت کند و علاوه بر این چند درصد از بلیت فروشی هم به مسئولین امنیتی و انتظامی تعلق می یابد و طبعا سیستم بلیت فروشی نیز قسمت خود را از این درآمدزایی خواهد داشت.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| اقامت بیش از یک میلیون نفر-شب در استان فارس؛ حافظیه همچنان در صدر بازدیدها

علاوه بر این، اکتساب نتیجه لازم و صعود به فینال لیگ قهرمانان قاره آسیا جایزه ۲۵۰ هزار دلاری برای پرسپولیس خواهد داشت که حتی با احتساب در بازار ثانویه ارز، درآمدی بیشتر از ۳ میلیارد برای پرسپولیسی ها خواهد داشت.