گروه: ورزش
تاریخ: ۱۴:۵۴ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از ۲ روز استراحت و عزاداری برای سالار شهیدان و یاران باوفایش، تمرینات خود را از صبح امروز چهارشنبه آغاز کردند. بازیکنان پس از صحبت‌های سرمربی، به مدت ۱۰ دقیقه در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی […]

پرسپولیسی‌ها بدن سازی کردندبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از ۲ روز استراحت و عزاداری برای سالار شهیدان و یاران باوفایش، تمرینات خود را از صبح امروز چهارشنبه آغاز کردند.

بازیکنان پس از صحبت‌های سرمربی، به مدت ۱۰ دقیقه در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی بدن‌ها را گرم کردند و برای ادامه برنامه‌های کادر فنی، وارد سالن بدنسازی شدند.

کار با وزنه و برنامه‌های بدنسازی زیر نظر اینیگو به مدت ۴۰ دقیقه به طول انجامید.

سپس بازیکنان بار دیگر وارد زمین شدند و پاس‌های کوتاه و بلند و استارت‌های سرعتی را در دستور کار قرار دادند. در پایان نیز بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

سرخپوشان در نوبت بعدازظهر، از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به تمرین خواهند پرداخت. ضمن اینکه تمرین بعدازظهر امروز در حضور هواداران و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

این مطلبو از دست ندید!  برنامه دیدار‌های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران