تاریخ: ۱۹:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
پرداخت ۲۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات ازدواج بانک ملی در خراسان رضوی

حسن مونسان روز یکشنبه در نشست تیم اقتصاد مقاومتی گناباد اضافه کرد: این میزان در قالب ۲۱ هزار تسهیلات ۱۰۰ میلیون و ۲۰۰ میلیون ریالی به تقاضا کنندگان دارای شرایط پرداخت گردید. علاوه بر این بالغ بر ۴۰۰ پرونده تسهیلات رونق تولید ظرف سه ماه گذشته از طریق شعب بانک ملی خراسان رضوی پرداخت گردید. […]

حسن مونسان روز یکشنبه در نشست تیم اقتصاد مقاومتی گناباد اضافه کرد: این میزان در قالب ۲۱ هزار تسهیلات ۱۰۰ میلیون و ۲۰۰ میلیون ریالی به تقاضا کنندگان دارای شرایط پرداخت گردید. علاوه بر این بالغ بر ۴۰۰ پرونده تسهیلات رونق تولید ظرف سه ماه گذشته از طریق شعب بانک ملی خراسان رضوی پرداخت گردید.
با این حال نظام بانکی در راستای وظیفه ها خود تسهیلات را به تقاضا کنندگان بخشهای متفاوت اعم از نوسازی بافت کهنه، توسعه، عمران و رونق اقتصادی منطقه های شهری و روستایی پرداخت می نماید.

هادی ایزدی ریاست اداره صنعت و معدن و تجارت گناباد نیز عنوان کرد: از مجموع ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات که از اوائل سال کنونی در راستای های متفاوت برای پرداخت به تقاضا کنندگان قسمت صنعت و معدن این شهرستان مصوب گردید ۱۸۶ میلیارد ریال به ۲۹ طرح پرداخت گردید.
مدیر جهاد کشاورزی گناباد هم کاهش درآمد و توجیه اقتصادی به ابزار خشکسالی سالهای گذشته و بالا بودن قیمت نفع تسهیلات بانکی را از مشکلات ارزشمند فعالین قسمت کشاورزی این شهرستان برشمرد.
علیرضا حسین زاده با اشاره به اینکه فعالین و سرمایه گذاران کشاورزی گناباد توان پرداخت تسهیلات با نفع بالای ۱۰ درصد را ندارند بدون توضیح زیادتر اضافه کرد: بعضی دستورالعمها و وثیقه های بسیار اخذ تسهیلات، به مانع ارزشمندی برای توسعه کیفی این قسمت مبدل شده هست.

این مطلبو از دست ندید!  مناظری زیبا از طبیعت زمستانی در نهاوند + فیلم

خبرنگار: علیرضا حسن زاده **انتشار: حسین کریم زاده
۲۰۹۵/۱۸۵۸