تاریخ: ۲۱:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
پرداخت اکثر از ۴میلیارد ریال زکات در گرمی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سیفار،‌ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ،‌مردم خیر ونیکوکار داغی در ۸ماهه سال جاری مبلغ بیش از۴ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند.   سعیدی ، ریاست کمیته امداد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سیفار،‌ به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ،‌مردم خیر ونیکوکار داغی در ۸ماهه سال جاری مبلغ بیش از۴ میلیارد ریال زکات پرداخت کردند.

 

سعیدی ، ریاست کمیته امداد داغی در نشست شورای ترویج زکات شهرستان با اشاره به اینکه زکات یکی از فرایض ارزشمند اسلامی هست، عنوان کرد: اهالی خیرو نیکوکارگرمی در هشت ماهه سالجاری مبلغ ۴۲۳ میلیون و ۵۹۱ هزار و ۷۰۰ تومان زکات پرداخت کردند.

 

 

 

حجت الاسلام صفری امام جمعه داغی هم  در این شورا  متذکر گردید: پرداخت زکات از ضروریات دین مبین اسلام هست به همین مقصود ضروری هست در این مورد فرهنگ سازی زیادتری صورت گیرد تا مردم بدانند که زکات جمع‌آوری شده از آنان صرف امور عام‌المنفعه همان منطقه های می‌شود، به همین مقصود با دقت به شرایط محرومیت در داغی و تعداد قابل دقت نیازمندان از خیرین و نیکوکاران قصد داریم تا در حد توان به کمک نیازمندان بشتابند.

 

این مطلبو از دست ندید!  برگزاری آئین‌های جشن نوروز در مسکو + فیلم