پراندلی: می‌توانستم منتظر بمانم تا والنسیا من را اخراج کند/ بازنشستگی حتی به ذهنم هم خطور نکرده است

0
اشتراک

پراندلی: می‌توانستم منتظر بمانم تا والنسیا من را اخراج کند/ بازنشستگی حتی به ذهنم هم خطور نکرده است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان، چزاره پراندلی، سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال والنسیا که پس از تنها سه ماه حضور، چند روز پیش از هدایت این تیم استعفا داد، عنوان کرد که با توجه به قرارداد مالی خوبی که با این باشگاه داشت، می‌توانست منتظر اخراجش باشد تا همه مبلغ قرارداد خود را دریافت کند.

پراندلی در اواسط فصل به جای پاکو آیستاران روی نیمکت والنسیا نشست و پس از تنها سه ماه و کسب فقط ۶ امتیاز، به دلیل عملی نشدن وعده‌های هیئت رئیسه باشگاه برای فعالیت قابل توجه در فصل نقل و انتقالات زمستانی، از هدایت این تیم استعفا داد؛ تصمیمی که البته با واکنش جالبی از سوی مدیر ورزشی این باشگاه مواجه نشد.

پراندلی تأکید کرد: قرارداد دو ساله فوق‌العاده‌ای با والنسیا داشتم که به راحتی می‌توانستم تا زمان اخراج شدنم، صبر کنم اما من چنین شخصیتی ندارم و نمی‌توانستم بیشتر از این در والنسیا بمانم. اگرچه از حمایت تیم و هواداران هم برخوردار بودم. در ابتدا وعده هزینه ۳۰ میلیون یورویی در ژانویه دادند و چند روز بعد تا میزان زیادی از آن کاسته شد. والنسیا مشکلات زیادی دارد و حداقل به یک مهاجم، دو هافبک و یک مدافع کناری نیاز داشت. مدیران این تیم از لحاظ اقتصادی به مشکل برخورده بودند و قصد کاهش قراردادها را داشتند اما به آنها هشدار دادم که این قراردادها را خود آنها منعقد کرده‌اند و این اقدام درستی نیست.  

وی در پایان، درباره آینده مربیگری خود گفت: انگیزه زیادی دارم اما والنسیا را برای پیوستن به تیم دیگری ترک نکردم. نیاز به یک ریکاوری روحی و فنی دارم اما بازنشستگی حتی به ذهنم هم خطور نکرده است.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.